Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szépnek vagy csúnyának látod...

Szépnek vagy csúnyának látod magad?

Figyelt kérdés
Bevallom, hogy én is inkább az utóbbi szoktam lenni nem érzem, hogy annyira különleges lennék.

2021. szept. 3. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Szépnek/jóképűnek látom magam
Csúnyának, rondának
64 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem torony magasan a csúnya, ronda fog nyerni. De azért megjegyezném hogy az sem mindegy, mennyire látja magát annak az ember. Én alapvetően nem láttam magam annak, de a kapott visszajelzések által be kellett látnom hogy az vagyok! Most már ott tartok hogy magamat sokkal rondábbnak tartom mint ahogy engem lát a külvilág! (de ezt részben nekik köszönhetem)
2021. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Én átlagosnak látom magam, de sokan szépnek. De a külső semmit nem ér, ha valaki belül egy nulla.
2021. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én szépnek látom magam. Nem vagyok egy nagy durranás, bőven vannak hibák a külsőmben, de elégedett vagyok azzal, amit a tükörben látok :)
2021. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek látom magam, mások is szépnek látnak. De van 1-2 dolog, amit változtatnék a külsőmön. Tipikusan olyasmik, hogy mindig az kell, ami nincs...
2021. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sok pozitív visszajelzést kaptam, de nem hittem el, mindig csak az 1-2 negatívat vettem komolyan. Nem tudnám megmondani, hogyan (mert nem ezzel foglalkoztunk), de pár év pszichoterápia helyreállította az önképem. Utólag már a korábbi fotókon is szépnek látom magam.
2021. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak napjaim, mikor egyszerűen semmi sem úgy áll rajtam, ahogy szeretném és észreveszek magamon minden rondaságot: a szeplőket az ajkam mentén, a karikát a szemem alatt, a kicsit elálló füleimet, a kis mosolymélyedést a szám mellett, a bőröm egyenletlenségét, azt, hogy zömök a lábam, túl lapos a fenekem és azt gondolom, hogy semmit sem ér az edzés, a bőrápolás, ez már csak rosszabb lesz.


És vannak napjaim, mikor minden csodás és örülök, amilyen vagyok és jól érzem magam a bőrömben. Utóbbiból van több nap szerencsére:)

2021. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyának. Az a +30kg nagyon nem áll jól. Ideiglenes állapot, de addig ez van. 😏
2021. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is szépnek látom magam, mázlim van, mert anyai ágon mindenkinek nagyon szép arca van/volt. Cserébe megörököltem a hízékonyságot, ezért csak kínkeservesen tudom megakadályozni, hogy ha ránézek 1 pohár vízre, akkor ne ugorjon fel rám 5 kiló. :D

De alapvetően meg vagyok magammal elégedve.

2021. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Metionin ***** válasza:
100%
A testemet szépnek látom, mert alapból nekem is a hasonló test tetszik. Az arcom igazából lehetne rosszabb, elvagyok vele.
2021. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak én látom magamat csúnyának, hanem mások is annak látnak engem. Már többen is megjegyezték, hogy randa vagyok, de nem zavar különösebben. Az én szememben nem sokat ér a szépség.
2021. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!