Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz hogy egy...

Szerintetek igaz hogy egy ember minnel idosebb annal kevesbe erdekli hogy mit gondoljak rola masok?

Figyelt kérdés
En pl. mikor elkezdtem suliba jarni nem izgattam magam ezen, de kesobb mikor kamaszodtam mar egyre jobban fuggtem masok velemenyetol. De sok embertol pont az ellenkezojet hallom.

2021. szept. 4. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha egészséges a lelkivilága, akkor igen, mert megtanulja saját magát értékelni.
2021. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö vagyok: ez természetesen nem a kamaszkorra, hanem a felnöttekre érvényes, a kamaszok eleve keresik magukat, ezért nincs még kellö önbizalmuk.
2021. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igaznak bizonyult.
2021. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ez nagyon igaz, 19-25 éves koromig megfelelési kényszerem volt, ezért jártam gyúrni, drága autót venni, játszani magam. Aztán egyszer csak megszűnt ez az egész... Nagy ívben leszarom mit gondolnak rólam. 28f
2021. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is igaz.
2021. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat en 24 vagyok tehat ha a felnott kortol szamit a dolog akkor meg van eselyem javulni e tekintetben.
2021. szept. 4. 16:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rám igaz, ahogy többet tapasztalok, annál kevesebbet foglalkozom mások véleményével.
2021. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rám is igaz, már egyre kevesebbet foglalkozom más véleményével, és egyre kevésbé érdekel, hogy mit is gondolnak rólam.
2021. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, pedig marhára megfelelési kényszeres voltam. 30 felett kezdett elmúlni, most 35 vagyok.

10 éve boltba se mentem volna smink nélkül. Most meg 3 hónapja elfogyott az alapozóm, mindig elfelejtek venni. Ez csak egy h.lye példa, de érted..

2021. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megéltem ezt-azt. Szerintem ez önbizalom függvénye. Valakinek a korral csak nagyobb lesz. Érik mint a jó bor. Valakinek pedig kevesebb és akkor egy kiflit se mer venni a boltban. Szóval ez szerintem a személyiség fejlődéséről vagy visszafejlődéséről szól. Különbözőek vagyunk. Ha haladsz a korral, de belül nem öregszel, az a legjobb! Csak légy mindig önmagad! 😉
2021. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!