Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért húzta el tőlem a lányát?

Miért húzta el tőlem a lányát?

Figyelt kérdés

A városban ahol élek a leggazdagabb család akiről most beszélek,tényleg tele vannak mint déli busz. Az apja ilyen 50-60 éves lehet Porsche-kel jár és egy igazi köcsög,az a tipikus új gazdag nagyképű,enyém a világ stílus (legalábbis nekem ennyi jött le belőle)


Na és van a lánya annak ellenére hogy ilyen gazdagok,ez a lány nagyon kedves,és bírom is ő is engem,sokszor ittunk együtt egy helyen,és még rengetegszer ő hívott meg piákra stb,majdnem össze is jöttünk egyszer egy éjszakára de nem lett belőle semmi.


Én egy full átlag ember vagyok (anyagilag) na és egy helyen biztonsági őr voltam (beugró egy ismerősöm helyett egy napra).

És pont erre a helyre jöttek oda ők is anya,apa,lánya...és meglátott engem oda futott hozzám és adott egy puszit meg átölelt.


Erre fogta az apja és szó szerint kitépte a kezeim közül (pedig tényleg csak egy puszi volt) én ezt nem értem a lány már 20 éves vagy több,miért kellett ez? Nem is ismer a faterja :D 28f


2021. szept. 4. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát, lehet,hogy azt hitte, hogy csakúgy egy random idegenre ráugrik, és az úgy egy illetlenség. Lehet,hogy totál nem volt beavatva, hogy a lányának már párkapcsolata van.
2021. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

valoszinuleg otthon a lany ismerosod apucikicsihercegnoje, akit mindentol ovnak, nem allhat szoba ferfiakkal - az apja szerint.

en vele egy idos vagyok, de ha apam nyilvanos helyen elkezdene rangatni, amikor koszonok egy ismerosomnek, elsullyednek...

2021. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Barátom Te a társadalmi ranglétra alján vagy, egy "egyszerű" portás- hacsak egy napra is- aki ebben az életben nem nőhet fel az ő szintjükhöz. A hierarchia alján vagy, és habár jó gyereknek tűnsz, sosem leszel elég jó egy pénzes fickó fiatal lányának, hacsak nincsenek olyan tulajdonságaid, melyeket eddig sikeresen titkoltál(pénz, pénz pénz)

Egyetlen esélyed, az igaz szerelem lehet, de ahhoz be kell dobnod magad! Már ha olyan csóró vagy amilyennek gondolom hogy vagy.

Hacsak a mélygarázsban nem állnak sorba a fullos autók, a szerelem marad az egyetlen valós esélyed, hogy ne a nyakadból szakítsák ki a lányt.

2021. szept. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van,amit gondolsz,az apja egy "enyém a világ,mert tele vagyok pénzzel" típus.Az ilyen szeret mindent birtokolni,a lánya érzéseit is.És,hát amit az előttem szóló ír,nem leszel f..sza gyerek a szemében,átlag biztonsági őrként.Ha jómódú,személy-és vagyonőr céget vezető vállalkozó lennél,akkor már elnézné a románcotokat.
2021. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Mivel csak az anyagiakon lovagolsz, ezért nyilván nem akarja, hogy a lánya lealacsonyodjon egy semmire kellő biztiboyhoz a pórnép aljára.


Nyilván ezt a választ akartad. Nyugodj meg, lehet ebből modern koldus és a hercegnő tündérmese, ne add fel!

2021. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből egyelőre nem lehet következtetni semmire. A lánytól kell megkérdezned. De ha ennyire bír téged, akkor hívd el egy igazi randira, ne csak bulikban kavarásszatok!
2021. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!