Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezhetnek ennyire...

Hogy létezhetnek ennyire hibátlan emberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy is lehetséges ez.Van egy ismerősöm, aki külsőre is 10/10 es, és belső tulajdonságait tekintve is. (Kedves, megértő, figyelmes, odaadó, vidám). Hogy lehetnek ennyire tökéletes emberek? Állítólag mindenkiben vannak hibák, de szerintem benne nincsenek

2021. szept. 5. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor csak mi gondoljuk bele, hogy milyen tökéletes a másik, közben meg idővel kiderül, hogy olyan, mint az alma: belül kukacos ám.
2021. szept. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő logopédusként dolgozik, nem kényszerből. Szerintem ez is igazolja lelkének nemességét, hiszen másoknak akar segíteni
2021. szept. 5. 07:07
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez az az állapot, amikor ott lebeg a lila köd. Nem jól látod a valóságot.
2021. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Pusztán csak felsőbbrendű.
2021. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletesnek biztosan nem tökéletes.

De az évek alatt önismerettel, önfejlesztéssel törekedhetett arra, h jobb ember legyen. S te már ezen az úton ismerted meg, így látod tökéletesnek

2021. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
2#: ha csak "egyszerű" bolti pénztáros lenne, akkor szerinted nem lenne értékes?
2021. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos, ahogy múlik az idő, egyre kevesebben maradunk. Az utánpótlás, meg elenyésző.
2021. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Hidd el, ő se tökéletes, csak jobb színész, mint a többi.
2021. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Hihetetlen de vannak a suliba is volt egy ilyen tanárnő
2021. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

"Ő logopédusként dolgozik, nem kényszerből. Szerintem ez is igazolja lelkének nemességét, hiszen másoknak akar segíteni"


Teljesen rendben van,hogy logopédusként segít az embereken,csak ne magasztald túl.Választott egy neki tetsző munkakört,és ezzel persze segít másokon.

2021. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!