Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy létezhetnek ennyire...

Hogy létezhetnek ennyire hibátlan emberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy is lehetséges ez.Van egy ismerősöm, aki külsőre is 10/10 es, és belső tulajdonságait tekintve is. (Kedves, megértő, figyelmes, odaadó, vidám). Hogy lehetnek ennyire tökéletes emberek? Állítólag mindenkiben vannak hibák, de szerintem benne nincsenek

2021. szept. 5. 06:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Ő sem tökéletes mert ő is csak egy ember
2021. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Senki sem tökéletes. Viszont azzal sem értek egyet, aki azt írja hogy jobb színész, mint a többi. Attól, hogy valakinek társadalmi szempontból "jó" tulajdonságai vannak, még nem feltétlenül megjátszott. Sok kedves, figyelmes, jó fej ember van. Ő véletlenül még szép is mellé. Biztosan vannak hibái, amiket nem látsz. De értem, miről beszélsz, vannak olyan emberek, akikre én is példa értékűként tekintek.
2021. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Miert NE lehetne? Ez nem tragedia, nem katasztrofa azok szamara, akik nem ilyenek. Illetve a gyakorlatban sajnos az, irigyseg.

A termeszetben annyi tokeletesseg van, hat emberben is latsz egy jol sikerultet.

2021. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!