Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális 24 évesen...

Mennyire normális 24 évesen öregnek éreznem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal a kinézetem, sőt bárki aki először lát 15-16 évesnek gondol de most nem is a külsőre céloztam hanem belső érzetre. Nagyon hamar elrepült sok év míg jó iskolába kerültem ahol találtam barátokat, kialakult egy közösség, előtte persze a 2 évben nehezen illeszkedtem be, kiközösítettek,iskolákat váltottam stb..minden volt akkor nagyon lassan telt. Dolgoztam is már de ott valahogy nem telt gyorsan az idő. Sokszor van hogy este mindig ilyen nosztalgikus érzet fog el és szomorú vagyok hogy a múlt már nincs és ott mennyivel jobban éreztem magam mint mostanában. 6 év és 30 leszek, az előző években úgy eltelt 6 év 18 éves korom óta hogy fel se fogtam szinte mert mindig történt valami. Mostanában semmi nincs főleg mert munkanélkül vagyok és lassan 2 éve van ez, közbe jött a covid is ugye, sok munkalehetőség se volt ez idő alatt. Barátaim, ismerőseim már nem is keresnek engem hiába érdeklődöm irántuk..egyetlen egy barátom van de ő vele se mindig tudok talizni. Volt néhány ismerősöm akik fiatalabbak nálam de sokkal érettebbek és már dolgoznak, vagy már házasok vagy van párjuk. Én még mindig csak az árral úszok és lesz ami lesz úgy vagyok vele, mert sosem tudtam igazán hogy mi akarok lenni és most se nagyon.

2021. szept. 5. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Szociális élet hiánya miatt érzed így, és a munkanélküli élet (Olyan élet hiánya miatt, amibe nincs rendszer) miatt. Ismerös, csak jóval fiatalabban mentem át ezen én is xd
2021. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
És segített a munkaszerzés?
2021. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen normális, pl érettségi után én is már érett, felnőtt embernek képzeltem magamat, hehe.
2021. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez volt de amióta dolgozok azóta jobb
2021. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 éves vagyok és már kb. 10 éve nincs munkahelyem. (Saját bizniszemet csinálom, de az csak pár hónap évente.) Sokszor én is úgy érzem, mintha lélekben öreg lennék, de próbálok javítani a helyzeten sok bringázással és sok otthoni melóval.
2021. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!