Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire érdemes figyelni online...

Mire érdemes figyelni online ismerkedéskor? Mi az amit jó tudni találkozás előtt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ez komoly kérdés?
2021. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mondjon akárki akármit, de sok év online ismerkedős tapasztalata alapján azt mondom, akivel írásban nem tud pörögni a beszélgetés, azzal kár találkozni személyesen. Az összes ilyen élvezhetetlen, sablonkérdésekkel telekúrt beszélgetést követő randira kár volt elmennem.
2021. szept. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tök komolyan kérdem, mert megismertem valakit, és ilyen túl szép, hogy igaz legyen helyzet van
2021. szept. 6. 06:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent ez?
2021. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt, hogy instán rámírt egy lány, elkezdtünk picit ismerkedni. Ő azt mondja, hogy bejövök neki, én meg nem tudom elképzelni, hogy egy olyan szép lánynak pont én kellenék és tartok tőle, hogy valaki trollkodik velem, vagy valaki rosszszándékű ember akar elhívni valahová.


(Légyszi, ne írjatok, hogy legyek már férfi és ne féljek, mert amúgy én is csaj vagyok)

2021. szept. 6. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem engedd el a félelmed. Ugyan miért ne lehetne h tetszel neki? Illetve a faszikon olyan jól tudtok játszani a kis tesztjeitekkel, egymáson miért nem megy?
2021. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A faszikhoz se értek xd
2021. szept. 6. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Akk előbb nőlj fel
2021. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!