Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan családtagod, aki...

Van olyan családtagod, aki reggel munkába készülődéskor "nézi" a tévét? Vagy legalábbis a háttérben szól. Hangerő felnyomva ráadásul. Idegesít?

Figyelt kérdés

Híradó, politika, reklámok, beszélgetős műsor, akciófilm. Stb.

Illik a reggeli hangulatodhoz?



2021. szept. 6. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Kinek illik, kinek nem.

Nekem néha igen.

Nincs ilyen családtagom, én vagyok ilyen, ha sikerül néhanapján kipihenten kelnem.

2021. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs. Nem szoktam háttérzajnak járatni semmit, akkor megy a tévé ha nézem is. Ami egyre ritkább, egyre rosszabb a műsor. 5 éve még timeshiftelni kellett, mert egybecsúsztak a jó műsorok, egy éve teljesen ki van kötve a felvevő box.
2021. szept. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Kolléganők minden reggel azzal jönnek be, hogy láttátok ezt vagy azt a tv-ben? Hogy a frászba lehet korán reggel tévét nézni, mikor az ember készülődik. Ráadásul ilyenkor, még gyorsabban megy az idő.) Inkább rádió szól, mint a tv.
2021. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Férjem rádiót hallgat, én nem hallgatnám magamtól, néha kifejezetten zavar.
2021. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Maximum rádiót hallgatunk, de azt is csak addig, amíg a másikunk ki nem megy a konyhába. Akkor lekapcsoljuk és inkább egymással beszélgetünk (már amennyire a reggeli sietésben van rá idő).

Nyári reggeleken sokszor nyitott ablaknál reggelizek, akkor a madárcsiripelést hallgatom, meg a természet csöndjét. Rendkívül illúzióromboló lenne, ha akkor tévé vagy rádió szólna.

Szerencsére a feleségemmel ebben nagyon összeillünk. A nyitókérdésben leírt szituáció iszonyúan idegesítene, hosszú távon állandó veszekedés lenne belőle.

2021. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tv nem, a rádió szól.
2021. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem szól. Reggel tudunk a legtöbbet kommunikálni a napi teendőkről, elintéznivalókról, idegesít, hogy valami más is közbekarattyol a háttérben. De hétvégén reggel maxon szól a metalzene, amíg összevakarjuk magunkat.
2021. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Tv inkább délután és este, torz hangú pici rádió viszont bármikor, akár a közös étkezések alkalmával is ment. Megbeszélés nem segített, így inkább bevittem a kaját a szobámba, szóltam többször nyomatékosan, hogy zavar, vita, stb.

Szerintem rossz a hallása, de orvosról hallani sem akar.

Sokszor felmerült már bennem a költözés, de a saját lakásom, hova menjek.

Sok év telt el amíg belátóbb lett, de sérte érzi magát emiatt, ennyit a szerelmi házasságokról :)

2021. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Apósom minden reggel 6-kor izzítja a kossuth rádió-t, jobban elviselem mint a rádio1 reggeli ökörségeit vagy az unalomig lejátszott "mai" slágereket. , de a legjobb a csend.
2021. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk a konyhában van egy kis tv, apukámnak minden reggel az az első, hogy bekapcsolja. Nem nézi, de kell neki a háttérzaj. Aztán mikor elmegy otthonról, nekem az az első, hogy kikapcsolom, és élvezem tovább a reggeli csendet :D
2021. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!