Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen jobb volt ez az oldal?

Régen jobb volt ez az oldal?

Figyelt kérdés

Leginkább a kezdetekre gondolok vagy esetleg még az utána következő évekre.

Sokan mondták nekem, hogy átláthatóbb volt nem így nézett ki normálisabb volt a társaság stb.

Hogy vélekedtek erről? Van benne igazság?


2021. szept. 6. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sok buta ember van itt fent. Sok a buta kérdés, és sok az olyan kérdés ami jó is de buta válasz érkezik rá.
2021. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Sosem volt jó ez az oldal.
2021. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont hogy most jobb. A válaszokat tekintve. Kérdésekből sajnos nagyon sok a kamu, a vita generáló poszt, amik szinte mindennap fel vannak téve, hogy osszeugrassza az embereket. Pl. szerelmes vagyok a tesomba, valami nagyon hihetetlen rossz sztori hogy mit tett a csunya anyós, mesztelenkedett elottem az apam stb.. mindig ugyanazokon rugoznak.
2021. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem úgy 2016 után kezdett lejtmenetbee menni, amit az 1 évvel ezelőtti felületváltozás megerősített, igaz, akkor még jött a zárlat is, tehát összetett probléma.

A felhasználókon sokminden múlik, hogy mennyire gondolják a használatát komolynak: széttrollkodják, vagy komolyan veszik, és a rendet követve használják.

Esetleg a modik is aktívabbak lehetnének néha...

2021. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
!!! Régen minden jobb vót!!! 🤤🤤
2021. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Több volt a felhasználó. De a hangvétel lényegében ugyanilyen. Mindig sok volt a vicceskedő meg a hülye kérdés is. A dizájn sem változott, szóval ez az oldal ugyanott tart, mint 10 éve.
2021. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ami itt leginkább szembeötlő, hogy az átlagnál nagyképűbbek és beképzeltebbek lettek az emberek.
2021. szept. 7. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem😎
2021. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez az évek alatt elszenvedett trollkodásokra és beszólásokra érkező válaszreakció. Ez a folyamat önmagát generálja. Az interneten szocializálódott emberek körében elég gyakori jelenség.

2021. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lényegesen jobb. Szerintem úgy 2013 körülig volt igazán jónak mondható.

Voltak felhasználók sokan, voltak kérdések, voltak válaszok. Csak úgy peregtek a kérdések a főoldalon. Nem mint most.

Szerintem a társaság is jobb volt. Most lépten-nyomon azt lehet olvasni, hogy mennyi troll van, meg kamu kérdés...Akkoriban semmi ilyen véleménnyel nem találkoztam.

2021. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!