Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek jobb a beszélgetés...

Hogy legyek jobb a beszélgetésekbe?

Figyelt kérdés

Hali. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetek jobb az emberekkel való beszélgetésbe? A small talk egész jól megy, de folytatni a beszélgetést elég nehezkes. A nyitásokban, jó vagyok, de mindig az van, hogy kérdezek valamit, kapok egy választ, és akkor úgy vagyok, hogy ahaaa, ertem, jolvan. És megakadok. Ha meg elkezdek valamit tovább mondani, esélyes, hogy ha csoporton belül van, már nem figyel az illető.

Hogy javíthatok ezen? Hogy lehetek az az ember, aki körül mindenki szeret, és akar lenni, mindenki beszélgetne vele, köré gyűlik a társaság, stb stb.



2021. szept. 6. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak nőknek adok tanácsot!
2021. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem jó mindig középpontban lenni. De ha ez a célod akkor csak legyél hangosabb, beszélj sokat és siker.
2021. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ahhoz születni kell. Nem mindenki olyan típus, de nincs is azzal baj. Valószínűleg introvertált ember lehetsz.
2021. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!