Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy igazi stréber?

Milyen egy igazi stréber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

2021. szept. 7. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen, de szeretnék olyan jegyeket mint ő xD
2021. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aki másokra káros hatással van
2021. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2es

Miért van rossz hatással?

2021. szept. 7. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem mindenki ilyen, viszont én azt tapasztaltam eddig, hogy a stréberek minden kérdésre rögtön válaszolnak, esélyt sem adva másoknak. És ha a tanár szól nekik, akkor még nekik áll feljebb, hogy "dE hÁt Én tUdOm".
2021. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor én nem vagyok stréber. 😀 ezek szerint.

Aki csöndes, komoly, de okos, az nem stréber, ugye?

2021. szept. 7. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az aki mindig eszébe juttatja a tanárnak, hogy doga volt beígérve. Illetve az aki mindig a

kicsengetés után kérdez valami olyat ami miatt mindenkinek kötelezően túlóráznia kell.

2021. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nem, én is okosnak tartom magam de ugyanúgy csendes vagyok. Ha azokat nem csinálod amit fentebb írtam akkor az csak természetes intelligencia amivel rendelkezel.

Ha viszont csinálod akkor engem őrületbe kergetnél hamar.

2021. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
5. Nem vagy az. Én is kb ilyen vagyok és messze nem vagyok stréber. Ha zavar, hogy a "menők" zaklatnak ezzel, hogy stréber, vagy ilyenek, akkorra ne foglalkozz vele. Nagyon menő, ha valakit rendesen jelen van és okos. Amúgy is egy napja van tanítás de én már idegrohamot kapok a többiektől, mert hangosak, visszaszólnak a tanárnak és nem is túl okosak. Amúgy úgy van rossz hatással másra, ahogy pl a 4es is írta. Kitol másokkal, leszól másokat, ha esetleg kicsi lassabbak mint ő pl
2021. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Van az osztályban ilyen, utálom...
2021. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Egész nap tanul, amint hazaért a suliból kb este 9ig csak a könyveket olvasta, utána kockult éjfélig, 0 szociális élet, se az osztályban, neten, soha senkivel se beszélt, sehova nem járt el soha, 1 barátja nincs azóta se. Mindenből ötös volt, egyetemet is lassan elvégzi sztem. De azóta szűz, itt van 23 azt sose volt egy jó beszélgetése, egy jó kapcsolata, soha semmilye, csak a könyv. Megéri tanulni, de van egy határ. Mondjuk akiről szó volt azért ilyen mert pancsernak született
2021. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!