Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetnek ki a lányok...

Miért nevetnek ki a lányok ismerkedésnél,mikor megtudják hogy az angol bulldogom Lacikának hívom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Mert az nem kutyanév.
2021. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt a benyomást kelted,hogy komolytalan vagy, hívd Lászlónak
2021. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem Hitlerke/Führerke a macskám, mert van egy kis fekete folt az orra alatt. :D De szerintem csak azért, mert szokatlan, mindenki megszokta már az ilyen nagyon basic kutyaneveket, nem kell bele többet látni.
2021. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Talán mert infantilis ovodásnak tünsz ? Persze ha tényleg ovodás vagy akkor ez végülis nem baj.
2021. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki.
2021. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert hülye neve van a kutyádnak. Biztos vagyok benne, hogy g*cit szarik. De legalább a lányok jól mulatnak.
2021. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A bátyám autószerelő. Egy nagy gyártelepen van a műhelyük. Egyszer összetalálkoztak egy patkánnyal, aki a 30 centi széles pizzának a felével lógót éppen meg. Jó csípős pizza... Megette. Na ő az egyetlen állat akit én ismerek és Lacikának hívnak.


U-i: Lacikát még senkinek nem sikerült levadászni, mert okos kis dög. Pedig nem a táplálék lánc csúcsa, és mivel közel fél kiló, kib*szott hangosan közlekedik. Ennek ellenére a rusnya kis pofám mindig megúszta a csapdákat.

2021. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vicces név, mit papagájnak a Pityuka, vicces. Attól, hogy becézed, attól vicces. De ettől még lehetsz jó fej, szóval ne akadj meg ezen, lépj a következő témára, pl. hogy hívod a tigrised? Vagy kereszteld át.
2021. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert bénák. Az én bulldogomat Malac Károlynak hívják. Malac a vezetékneve😉
2022. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!