Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami tulajdonság, ami...

Van valami tulajdonság, ami miatt tapadnak rám a kéregetők?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és napjában 5-6x megtalálnak(van amikor 20 elhaladó közül is), éppen szökőkútnál pihenve, valahová tartva, vagy egy padon ülve. Én nekem nincs bajom, ha valaki kiül hegedülni, vagy harmonikázni, és úgy gyűjtöget. Én még nekik szívesen adok is.

De engem egyszerűen felbosszant, ez az ingyen kuncsorgás, és az éppen kitalált történetükkel tartják a kezüket. A legbosszantóbb, hogy evés közben, vagy olvasva is megzavarnak. Van amikor még erőszakosan belém másznak, csak hogy ne tudjak elmenni.

Van valami magatartás, amivel lekerülhetnék az ügyfél listáról?



2021. szept. 9. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem azért találnak meg, mert kedves arcom van, illetve gyakran tűnök elveszettnek és szép ruháim vannak, relatíve sok ékszert hordok. Ez van. Néha adok kis aprót, de általában azt hazudom, hogy nincs pénzem, bár ezt buszmegállóban elég hülye, amelyik elhiszi.
2021. szept. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!