Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek látjátok a magyarok...

Milyennek látjátok a magyarok mentalitását, életvitelét és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, nem ismerek minden magyart. Nem is érdekel igazán. Az én környezetemben elő magyarok optimisták, lelkesek, kitartóak, sikeresek, vidámak, okosak és jófejek.

Nyilván nem igaz ez mindenkire az országban, de nem hiszem hogy van bármi értelme 9 millió ember mentalitását vizsgálni. Mindenhol vannak mindenféle emberek, találja meg mindenki azokat, akik közt jól érzi magát.

Rosszul érzem magam, amikor rámondják hogy a magyarok lusták/depressziósok/buták/munkakerülők stb.

2021. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Undorito
2021. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az anyagi félelmek, meg a politikai környezet eléggé mérgezi. Amúgy klassz lehetne. Ha valaki biztonságban van, akkor eltűnnek a negatív dolgok, csak az ország 2/3-a nincs biztonságban.
2021. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utsóval értek egyet.
2021. szept. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyedien tré.
2021. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!