Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy még az...

Miért van az, hogy még az intelligensebb férfiak is, a szép nőket dicsőítik?

Figyelt kérdés
Miért ennyire fontos a külső? A szépség az egy dolog. De miért hiszik azt hogy a szép arc mögött, egy istennő van? Ha látnak egy szép női arcot, akkor egyből olyan tulajdonságokkal ruházzák fel képzeletben, amik talán nem is léteznek abban a nőben. De, mivel szép..ezt komolyan soha nem fogom megérteni. Én ha látok egy jóképű pasit, nem istenítem egyből fel. Oké, hogy sármos, de az csak egy dolog. Attól mág lehet egy aljas dög is például, vagy bármilyen lehet..

2021. szept. 10. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát a szépséget sokkal könnyebb észrevenni, megitélni, mert az fél perc alatt megvan, a személyiséghez meg hetek, honapok kellenek. Ezért aztán kénytelenek vagyunk elsősorban arra támaszkodni. Sajnos nem nyujthatjuk át egymásnak egy adatlemezen a személyiségünket, hogy olvasd be, és egy perc mulva mindent tudni fogsz rollam.


És hát azért az arc és a szem, a lélek tükre. Egy kedves, bájos kifinomult, szép arcu embernél elég nagy az esélye, hogy a személyisége is hasonlóan kifinomult, ritkább az amikor nem.


Azért ez az istenítés, ez nem egy átlagos megszokott viselkedés, hanem már pszihologiai problémára utal, ha valaki ennyire elrugaszkodik a hétköznapi valóságtól.

2021. szept. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos az átlag mai fiatal nő, lópéniszt sem képes produkálni a külsején kívül. Tehát aki nem szép az nagyjából egy hatalmas nulla nőként.
2021. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Micsoda meglátás:)
2021. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ha látnak egy szép női arcot, akkor egyből olyan tulajdonságokkal ruházzák fel képzeletben, amik talán nem is léteznek abban a nőben."



Vannak a naiv,túl romantikus férfiak,ők istenítik.De ők is csak a bugyijába szeretnének bejutni végső soron.Ez belénk van kódolva,ha tetszik,ha nem.Amúgy meg általában le lehet vágni,hogy melyik szép nőtől mire lehet számítani,én a normálisakkal kedvesebb vagyok.

2021. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De én, nem keresek párt magamnak. Úgyhogy nem muszály szépnek lennem. Egyébként nekem mindegy, mondjuk husz évesen szép voltam éppenséggel, és sovány. De akkor sem kellett senki, meg most se. No igen, nőként hatalmas nulla vagyok, elismerem. De emberként totál más a helyzet. De nekem igy tökjó. Lehetek dagadt, lehetek csúnya, csakis magamnak akarok megfelelni. Amúgy meg én fiú vagyok, női testben. Úgyhogy nekem tényleg tökmindegy.
2021. szept. 11. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!