Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan emberek minek mennek...

Olyan emberek minek mennek tehetségkutató műsorba, akiknek egyértelműen rossz a hangjuk?

Figyelt kérdés

Belenéztem ma az egyik ilyen műsorba. Rémes volt. Ilyenekkel van tele. Már az első hangnál lehet hallani, hogy borzasztó. Akkor az ilyen emberek nem tudják ezt magukról?

Nem is vicces már a századik ilyen. Nem szégyellik magukat?


2021. szept. 11. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül a 4. válaszoló írt hasznos választ.
2021. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg úgy kb mindenki rajtad ( és rajtam) kívül....
2021. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Manapság sajnos ott tartunk, hogy az eladhatóság számít igazán, és nem a tehetség. Ha jól eladható médiatermék vagy, akkor nyert ügyed van, legyél akármennyire is tehetségtelen.

Jó példa erre a "bikicsunáj" pasas. Mert most őszintén, ki is ő igazán? Egy tehetségtelen idióta, aki úgy akart 0 hanggal indulni egy éneklési tehetségkutatón, hogy nem hogy angolul nem tud, de még az általa kiválasztott dal szövegét sem tudta semennyire sem, így "improvizált" valami halandzsával, ami "hasonlóan hangzott". Youtube-on anno milliók látták a videót, meg ha jól emlékszek, még fellépésekre is hívták néha. Szerintem ez nem csak nagyon elszomorító, de felháborító és szánalmas is.


Én tanulok énekelni egy professzionális magántanárnál, és ő is mondta, hogy minden diákját lebeszéli arról, hogy ilyen tehetségkutatókban induljon, mert az egész az eladhatóságról szól és nem a tehetségről. Ha tehetségről szólna, akkor nem ülnének olyanok a zsűriben, akiknek közük sincs az énekléshez, éneklési technikákhoz.


Justin Bieber ugyanúgy tehetségtelen, aki kinézetre viszont nagyon is eladható volt, mert a 12-16 éves tinipi..ák rajongtak érte. Ezért beállt mögé a nagy médiagépezet, és ezért lett ennyire híres. Ha csak a tehetség számítana, akkor ő ma nem lenne sehol, senki sem ismerné. A hangját is autotune-nal meg melodyne-nal javították.

A magyarországi tehetségkutatóban győzött László Attila sem annyira nagy durranás, de nagyban hozzásegítette a győzelemhez a családi háttere, mert "jaj az apukának el kellett adni a szántóföldet is, hogy a gyerek el tudjon jönni ide". És nem, ezt nem irigységből mondom, mert aki tanult 1-2 évig énekelni, az simán produkálja ezt a szintet.

2021. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!