Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha örök életed lenne, akkor...

Ha örök életed lenne, akkor is együtt maradnál a pároddal, feleségeddel/ férjeddel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Másik válasz
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nincs most senkim :D
2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nekem lenne örök életem akkor nem igazán változna semmi, ő akkor is meghalna egyszer tehát akkor se maradnál vele örökre. Ha már mind ketten örökké élnénk akkor érdekes, de én akkor is vele maradnék.
2021. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz a páromnak is örök életének kéne lennie, nem? Különben meg értelemszerűen túlélném őt, mert nem tudnék megöregedni.


Ha ő is örökké élne, akkor egy idő után talán kénytelen lennék, mert szar lehet jobb esetben hosszútávú kapcsolatokat gyászolni amiért elhuny a másik fél, rosszabb esetben meg szar lehet állandóan új emberhez alkalmazkodni, a 150. alkalommal már biztos kevésbé lennék rugalmas.

2021. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnék örökké élni xd
2021. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok pár hete. Volt már olyan párom, akire viaszatekintve azt mondom, hogy vele szívesen, de a többségükkel nem (nyilván nem véletlenül értek véget ezek a kapcsolatok).
2021. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így sincs senkim több mint 5éve.

30vagyok

2021. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarnék örökké élni. Egy idő után belecsömörlenék a sok változásba, és persze ha senki se halna meg, egy idő után akkora lenne a túlnépesedés, hogy nem lenne ennivalónk.

De igen, mi a férjemmel már annyira összenőttünk, mint a borsó meg a héja. Egész életemben őt kerestem, mellette tudok csak megnyugodni, megöregedni is mellette szeretnék. Remélem úgy lesz.

2021. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

Te ugye Forrest Gumpné vagy. 😏

2021. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ő is örökké élne és ugyanúgy ragaszkodna hozzám, mint most, akkor igen.
2021. szept. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy nagyon buta kérdés. Mivel nem élünk örökké, és igazából fel sem tudjuk fogni mi az, ezért ennek a kérdésnek nincs értelme és a válaszok sem jelentenek semmit.

Az esküvőn is mindenki "örök hűséget" fogad, aztán 5 év múlva már válnak is. Az igazság az, hogy senki nem maradna egy örökkévalóságig ugyanazzal az emberrel, bármit is válaszoljanak itt erre tudatlanul. Már 30-40 év együttélés is óriási teljesítmény. Egy örökkévalóságig saját magadat sem tudnád elviselni, nemhogy másokat..

2021. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!