Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az hogy már valaki...

Hogy lehet az hogy már valaki fiatalon tudja mi akar lenni, és az is lesz?

Figyelt kérdés

Most nem az átlag emberekre, hanem az ilyen sztárokra mint pl Eminem, Metallica énekese, Fredie Mercury stb stb.


Az ilyen nagyon nagy sztárok, sok interjút néztem meg az ilyen emberekről. És szinte az összes az akart lenni ami lett, nem csinált mást csak arra törekedett hogy ez a célja valóra váljon.


Én az egészben azt nem értem, hogy nekem sokkal kisebb álmaim vannak (jó azért nem olyan kicsik) de még azokat sem tudom elérni, és nagyon sok ember szerintem nálam sokkal komolyabban próbálkozik, az élet bármely téren, és még neki sem sikerül pont az amit elgondol.


Nagyon kivételes esetek vannak, mégis létezik szerinted szerencse? Vagy mást gondolsz erről? 29f


2021. szept. 15. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

En azt gondolom, hogy az ilyen emberek vagy nagyon-nagyon celtudatosak, es ez a berogzott ut van a szemuk elott gyerekkoruk ota, vagy kozrejatszik a szerencse.

Es en inkabb a masodikra fogadnek, jokor kell jo helyen ott lenni, jo kapcsolatokkal rendelkezni

2021. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Az alapján, hogy milyen összetett bonyolult modon alakúl egy ember élete, ez egyszerű szerencse. 100 ember elképzeli, hogy mi akar lenni ha nagy lesz, és egynek bejön. A maradék 99-et meg nem ismered, semmít sem tudsz róla, ezért azt sem tudod, hogy nekik nem jöttek be a tervei.

Azért az is elképzelhető, hogy a szerencsések mellett, vannak olyanok, akik olyan mániákusan fanatikusan tudnak ragaszkodni valami fiatalkori elképzeléshez(valamilyen speciális agyműködés okán), hogy szerencse nélkűl is eljutnak a céljukhoz. Ők abban szerencsések, hogy ilyen fanatikus elszánt pszihologia állapotban élik az életüket. :)

2021. szept. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az extrok ilyenek.
2021. szept. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért tehetség is kell hozzá. Ha van kitartás, tehetség, és a megfelelő képességek ahhoz, hogy jól menedzselje az életét, akkor szinte bármi elérhető.

Egy Eminemre esik száz másik rapper, akik nem elég tehetségesek, nem sikerül jó kapcsolatokat építeniük, hiába kitartóak, nem lesz belőlük sztár.

2021. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!