Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az mikor szarul...

Miért van az mikor szarul érzem magam lelkileg és jó lenne ha egy vagy az ismerőseim ott lennének mellettem,mondjuk egy beszélgetés vagy egy biciklizés vagy ilyesmi mindig van valami kifogás?

Figyelt kérdés
De az jó mikor én mindig ott vagyok akármilyen formában is mellettük csak mikor nekem kéne....

2021. szept. 15. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Minden emberrel így van ha ez vígasztal, a legtöbb ember csak a hasznot lesi, haszon ember.


Amúgy éppen ezért én sem szoktam nagyon mély kapcsolatokat kialakítani.


A legjobb barátom is egy köcsög lett felnőtt korára.

2021. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress új barátokat.
2021. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ezért ne az emberekben keresd a boldogságot és ne kötődj. Ha beszélgetni akarsz ugy hogy foglalkoznak is avval amit mondasz akkor vannak ilyen segely nyujto szamok mondjuk a kek vonal asszem. Barmikor hivahatod oket es beszelhetsz nekik ha epp arra vagysz
2021. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!