Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanácsod adnál az...

Milyen tanácsod adnál az akkori énednek, amikor a legrosszabb helyzetben voltál? Milyen módon oldanád meg a helyzetet jelenleg?

Figyelt kérdés

Hogy érzed, az akkori éned mennyire volt tanácstalan?

Túlgondoltad a dolgokat vagy inkább elhamarkodtad?



2021. szept. 15. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ne nyúlj hozzá a problémáim nagy százalékát megoldaná ez a két szó+egy b.. ott nagy pofon saját magamnak.
2021. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szard le a többiek véleményét, menni fog. És hagyd már abba a zabálást, könyörgöm! (Ezt a 10 éves énemnek üzenném, ha lehetne...)
2021. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám, hogy azonnal takarodjon el szakemberhez, különben 5 évvel tovább fog nyűglődni a saját szarjában.
2021. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.


Tinikorom, amikor kezdtem kapizsgálni az Aspergert, családilag is egyre rosszabb volt a helyzet, nem is találtam a helyem, sz.rrátanultam magam, az egészségi helyzetem is pocsék volt.


Barátkozz néha az osztálytársaiddal is, nem 'rossz' emberek, csak kamaszok. Közülük sokan erős, céltudatos emberek, akár példát is vehetsz róluk.

Vegyél erőt magadon és folyamatosan járj pszichológushoz.

Ne félj a 'megváltozástól', a lényegi dolgokban ugyanaz fogsz maradni, csak épp az aspergerrel való együttélés lesz könnyebb.

Járj utána, hogy a betegségeiden milyen életmódi dolgokkal lehet segíteni és tartsd is be! Sportolj sokkal többet, mert a korodhoz képest sokkal gyengébb az állóképességed és ez így is maradhat...


2.


2017


Ne járj ahhoz a lelkigondozóhoz, nincs értelme, keress egy jó pszichológust.

Sportolj többet!

Automata váltós autót akarj vezetni.

Dobd ki a lakótársadat!


3.


2019


Ez egy kegyetlen év volt, de most se csinálnám jelentősen másképp...


Esetleg: ne akarj túl korán elhelyezkedni az új szakmádban, ősszel ráérsz pályázni!

2021. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt üzenném, hogy soha ne hallgassak senkire, és maradjak kint a sheggem külföldön, ne szorongjak miatta. Mára már nem kéne albérletezni. És a legfontosabb: SOHA többet ne legyek szerelmes, elég volt egyszer átélni, többet ne tegyem meg.


De ugyanakkor ezt is üzenném: a telefonokat/kulcsokat dobd ki az erkélyen, aztán a másik kést válaszd.

2021. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori énem a mostani énem is egyben. Szívás.

(A masodik kérdés így értelmét veszti)

2021. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tarts ki, elmúlik.
2021. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kommunikálj és legyél türelmes
2021. szept. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dettó, nekem is az akkori énem a mostani énem is. Jobb híján azt tanácsolnám magamnak, hogy ne foglalkozzak mások véleményével, rosszindulatú cselekedetivel. Valamint azt is, hogy kapjam már magam össze végre lelkileg.
2021. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vetesd el a francba.
2022. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!