Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy csaj nyomulós ez...

Ha egy csaj nyomulós ez pozitív vagy negatív? Pl ha pasirol van szó, aki tetszik neki.

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Negatív.
2021. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát én ha ilyen nővel találkoztam mindig úgy voltam vele hogy "mindegy arra jó lesz" és tényleg csak arra volt jó :d
2021. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha a nyomulást egy kezdeményezésre, vagy határozott fellépésre érted, akkor nem feltétlenül negatív.


Ha viszont úgy gondolod, hogy megtetszik egy pali az utcán, és odamész letapizod stb, az nekem kicsit sok lenne.

2021. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a visszajelzés, ha láthatóan menekül tőled negatív, ha pedig szívesen fogadja pozitív, de ilyen jelezgetésekbe nem a lányok a profibbak? Máshol azt látom hogy a pasi nem észleli a jelzéseket, tehát ha konkrét vagy akkor nyilván észreveszed egy pasi reakcióit.
2021. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra vonzó, ha egy nő rámenős (nem az utcai lotyós szint persze).
2021. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább negatívan ítélik meg általában :/
2021. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nyomulós?

Tetszem neki, és ráírt? Azt nem nevezném nyomulásnak!

2021. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!