Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire véljem ezt a hirtelen...

Mire véljem ezt a hirtelen ellenszenves viselkedést? Szerintetek mi lehetett a problémája?

Figyelt kérdés

Nemrégiben chaten ismerkedtem egy sráccal, elég jól elbeszélgettünk/viccelődtünk. Barátkozás céljából volt fent, nem akart semmi többet (én se, mivel van párom). Egyszer csak rákérdezett, hogy mi a foglalkozása a páromnak, válaszoltam is rá, hogy orvos.

Erre a következő zajlott le:

- Aha...Persze

- Most mi van?

- Semmi...

- Elmondanád, hogy mi rosszat mondtam?

- Semmit. Viszlát.

- ??

- Hülye p*tsa.


Ezután letiltott. Ez a kérdése előtt teljesen normális volt, nem volt semmilyen obszcén megnyilvánulása.


Tudom, hogy nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy mi baja lehetett.


2021. szept. 17. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem hitte el.
2021. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

1.Nem hitt neked.

2.Utálja az orvosokat.

3.Aki arc nélkül ismerkedik az készüljön fel bármire.

2021. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem hitte el.

De ez a barátkozás céljából ismerkedek dolog elég gyenge. Van párod, ne ismerkedj "barátkozás" céljából vadidegenekkel, rettentő sok a retardált.

2021. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hitte el,bár nem értem miért... és azt se értem hogy miért kezdett így beszélni veled.. szerintem bosszantotta hogy orvos a baratod.. szard le
2021. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Milyen orvos egyébként?
2021. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Baratkozas celjabol🤔
2021. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Vagy nem hitte el, azt hitte hogy csak fel akarsz vágni.

Vagy rossz körülmények közt él egy szar környéken, és irigy azokra akiknek olyan munkája van amit megbecsül a társadalom és sok pénzzel is jár.

Vagy kamu volt a csak barátkozós duma, gondolta hogy nem baj ha van barátod, majd lepattint a kezéről, és mikor megtudta hogy orvos, akkor egy aranyásónak nézett és úgy gondolta hogy egy orvostól nem lehet elcsábítani egy aranyásót, esélye sincs, ezért inkább továbbállt.

(Bár nem ez volt a kérdés, de nem értem egyébként hogy párkapcsolat mellett miért van szükséged férfi barátokra. Nekem sem igényem, sem időm nincs más pasikkal kokettálni mikor kapcsolatban vagyok, meg nem is szeretném ilyen helyzetbe hozni a párom.)

2021. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Én arra következtetnék, hogy nagyon leakarsz rázni, és ezt az ócska dumát a dokiról kamuzod be. Talán felhúztad a palit, elhihette hogy a combjaid közé érhet, vagy nemesebb érzelmeket váltottál ki nála. Ki tudja? Szerintem csak szimplán dugni akart, és a dokival mindez ugrott.
2021. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kb. 4-5 órát chateltünk aktívan, és semmi nyomulós dolgot nem mondott, még csak a kinézetemre se kérdezett rá vagy egyéb ilyesmire (általában erre rákérdeznek az első félórában, aki mást akar). Elvileg gépészmérnök, Pesten dolgozik egy multinál (írta is, hogy területileg hol), mellette tanul. Így azt kizártnak tartanám, hogy irigykedne, mert tudtommal Ők sem keresnek annyira rosszul.

Furcsa, mert tényleg jó szituáltnak/értelmesnek tűnt.


#7: Egy szimpla ismerkedést/barátkozást nem neveznék kokettálásnak még. Szeretek új emberekkel megismerkedni, egy új barátság meg ritka kincs. Van páromnak is lány barátja még egyetemről, az én egyik legjobb barátom is fiú, ráadásul innen a gyk-ról :D

2021. szept. 18. 00:09
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
Orvosbaratnokre nem jellemzo ez a komolytalan chatelgetes, ezert nehez elhinni.
2021. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!