Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt a súlyos...

Miért érzem azt a súlyos baleset óta hogy több évet öregedtem lelkileg inkább?

Figyelt kérdés
Több hete volt már a balesetem, sajnos klinikailag pár perce meg is haltam. Azóta viszont mintha más lennék és már nem érzem hogy 16 éves lennék mint előtte. Mintha idősöttem volna.
2021. szept. 19. 09:43
 1/2 Katona Dius ***** válasza:
100%
Mentálisan nagyon könnyen lehet, hogy idősebbnek érzed magad. A te korosztályod még szereti azt hinni, hogy halhatatlan, hogy ők mindent megúsznak karcolás nélkül, nekik még évszázadok vannak hátra. Te megtapasztaltad, hogy mégsem. Hogy neked is bármikor vége lehet a dalnak. Ha ezt felfogod, felismered, már teljesen máshogy látopd a világ dolgait, nagyon sok mindent máshogy látsz. És ilyenkor éezheted magad idősebbnek. Pontosabban már nem érzed magad olyan fiatalnak és sebezhetetlennek.
2021. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Elég komoly traumán mentél át, természetes, hogy így érzed. Érdemes lehet felkeresni egy pszichológust, aki segítheti a feldolgozást. Adj időt magadnak, amíg rendeződsz, légy türelmes magaddal és az érzéseiddel.
2021. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!