Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közületek volt már olyan, aki...

Közületek volt már olyan, aki tettlegesen rendezett le valamit egy másik emberrel?

Figyelt kérdés

Barátnőmre nagyon rá szállt az exe mostanában és le akarom állítani, mert a szép szóból nem ért.

Gondolkoztam rajta hogy ha megy haza (tudom hol lakik) vagy esetleg el csalogatni valahová és megverni vagy legalább is jól befenyíteni. Lehet hogy mostani barátnőm is segítene benne.


Valaki csinált már ilyet? Tudom hogy alapból ez rossz de most ez van. Tudnátok esetleg tanácsokat adni mire figyeljek mit csináljak mit ne pl? Lehet szerzek be egy maszkot is hogy ne ismerjen fel vagy hatásosabb anélkül?



2021. szept. 19. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsétek fel.

Most nagyon rózsaszín minden de ne piszkold be a kezed xD

2021. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Azért is kérek itt tanácsot, mert máshogy nem lehet le rendezni de azt sem akarom hogy fel tudjon jelenteni vagy legalább is bizonyítható ne legyen hogy én voltam
2021. szept. 19. 21:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Adsz neki rendesen tegyük fel.

Rendőrségi úgy lesz belőle, egyből te leszel a fő célpont, különböző okokból.

Esetleg átvizsgálják a géped, látják a kérdést:D

Ez a legvalószínűtlenebb, de hidd el ha alap dolgokat nem tudsz(mármint hogy ne legyél bizonyítható) akkor te fogod beszopni, és amíg a börtönben csücsülsz rámegy a nődre ismét.:)

2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Először ott kezdődik a dolog, hogy miből gondolod, hogy te vered le őt és nem ő téged? Mivel nem lehetsz egy alfahím, mivel itt GYK-n kérdezgetsz ilyeneket, nem biztos, hogy ez neked való.
2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hülye és rá fog jönni, te meg belekevered magad egy végtelen háborúba, mert valószínű nem fogja ezt annyiban hagyni, és akkor ő is szerez pár komát és veled is ugyanez fog történni. Megéri?
2021. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hiába a maszk, sztem leesne neki hogy te vagy. amugy en azert nem mennek bele ilyenbe, mer lehet hogy amikor te megtámadod, akkor majd megtudod verni, de aztan lehet o is lecsap rad utana random, amukor nem számítasz ra vagy rad kuld valakit stb sztem nem akarsz te ilyesmibe keveredni. max szolitsd fel ra eloben a baratnoddel egyutt hogy szeretnetek ha leszállna rólatok, ennél többe ne bonyolodjatok
2021. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, velem történt ilyen. Vékony, gyenge srác voltam, rám támadt egy jóval erősebb fazon. Beijedtem, nagyon elszántan védtem magam és úgy megverődött, hogy egy hátsó foga is kiesett. Végül még én segítettem neki, hogy valahogy talpra áljon és hazáig támogattam a szerencsétlent. Végül mindenki jót nevetett!
2021. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Pont a fordítottja volt az ismerősömmel.

Az exe úgy volt vele, hogy mivel őt az új palija gyerekkel együtt vállalta, ezért az édesapára, aki a haverom, már nincsen szükség a gyerek életében.

Ezt egészen addig tolták, amíg addig fajult a dolog, hogy az apa a hívta az exét, hogy beszéljen a gyerekével, és az új pali kitépte a kislány kezéből a telefont és bele üvöltötte, hogy a kú rva anyádat, majd kinyomta.

A srác keze lába és arc csontja is totálkárra lett töretve.

Utána érdekes módon sikerült egyeztetni a láthatást, a felügyeleti jogot stb.

Tehát így ugass bele a múltba...egy család múltjába.

Mert a pi na egy dolog, az pótolható, van belőle rengeteg.

De az ember a gyerekéhez mindennél jobban kötődik.

2021. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni ügyvédi felszólítást küldeni neki, ahhoz nem kell más, csak egy ügyvéd, megírja a levelet, és ha sikerült akkor annyiban is marad a dolog, így viszonylag kevés bajlódás van vele. Mivel sokszor az az utolsó lépcsőfok a komoly hatósági vagy bírói útra terelés előtt, ezért tud hatékony is lenni.
2021. szept. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Még elcsalni sem kell, megmondod, hogy száljon le rólatok. Visszapofázik, majd jól megvered. Addig vered, amíg mozog.
2021. szept. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!