Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt valaki? Mi...

Miért csinálja ezt valaki? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi, kb 2 ház van köztünk. Nekem van 2 kistermetu kutyám, jó hogy jövök megyek velük sétálni pláne mikor több időm van (itthon dolgozom). Esküszöm nem leskelodok utána, mivel a házam előtt parkol (ez se értem előtte is szokott lenni hely) akaratlanul találkozok vele. Köszönni nem köszönt, én úgy vagyok vele ő a férfi neki kene először. Lényeg a lényeg, tegnap du megyek le velük, pakol a kocsiba, de ahogy még látott, mint aki épp késésben can olyan gyorsan akár be ülni a kocsiba.... Érdekes mikor pedig menne el, épp, hogy el gurul mellettünk és nem áll le az autó. Most vagy onnan les (direkt nem fordultam meg soha) vagy egyszerűen ennyire ilyesztoek lennénk?

Este is lent beszélgettem 3 kutyás ismerősömmel, konkrétan olyan mergesen nézett rám, majdnem meg ilyedtem. Gyagyas? KB egy idős lehet velem max pár évvel lehet idősebb de tobbel biztos, hogy nem. N28


2021. szept. 20. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, át írt pár szót, amit csak most láttam.
2021. szept. 20. 13:52
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, miért foglalkozol ennyire azzal, hogy mit hogy csinál, de még csak azt sem értem, miért nem köszönsz. (Nem szokás ragaszkodni ahhoz, hogy a férfi köszönjön először. Az köszön előbb, aki előbb észreveszi a másikat - vagy aki jobb fej. Lehet, hogy feltűnt neki, mennyire kerülöd a köszönést, mert mondjuk mikor rádnézett, összeakadt veled a tekintete, te meg erre inkább elfordultál. És most azt gondolja, bunkó vagy.)

Miért csinálja ezt valaki? Mire jó ez?

32/N

2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Vadidegen emberek nem fogják tudni megmondani mit miért csinál. Te ismered őt, neked kell tudnod.
2021. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem ő a gyagyás, hanem csak te reagálod túl ezt az egészet. Kis dologból nagy dolgot csinálsz.
2021. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Mondunk valamit látatlanba, te meg elhiszed, pedig lehet nem is úgy van.

Nem tudjuk mit mért csinál, haverkodjatok össze, és akkor majd jobban megismered.

2021. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló írta le a legjobban érthetően.


Valószínűleg még nem ismeritek egymást normálisan, hanem csak látásból és emiatt vannak róla olyan gondolataid, amik esetleg csak tévhitek, azaz csak mellélősz velük. Előbb minden embert meg kell normálisan ismerni és aztán lehet csak ítélkezni minden ember felett.

2021. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazat adok neked. Csak én arról tudok eddig nyilatkozni amit tapasztaltam vele kapcsolatban.
2021. szept. 20. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Spekuláns vagy. :)
2021. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel aztán most nagyon meg mondtad a tutit :)
2021. szept. 21. 07:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról van szó hogy túlgondolod a dolgot. Felesleges. Kérdezd meg tőle hogy mi a fene van.
2021. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!