Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy meleg ismerősöm,tudom nem a melegek ilyenek de egy hisztis picsa szó szerint attól függetlenül,hogy fiú.Szóval nem olyan rég ismerjük egymás egy ismerősömön keresztül ő már barátnak hív de az emberek sokszor fogalom zavarban vannak én havernak vagy ismerősnek még nem tudom mert a barát az nem pár hét alatt lesz az meg még sok máson is függ,hogy ki a barát és ki nem.Sokszor jól elvagyunk de sokszor bedobja a hisztit olyankor mindig csalódok benne,sokat segítettem már neki dolgokban de ő meg mindig megsértődik pláne olyan dolgokon ami igaz de azt sosem veszi észre,hogy ő tényleg megsérti az embert.Szóval azt mondja a barátom erre meg leszar mert a múltkor meséltem neki valamit ő lenézően sértően írt vissza én meg meg mondtam neki az igazat,hogy pl 18 évesen már kicsit önállóbbnak kéne lenni mert fél mindentől utazástól buszon vonaton,vagy fél mindenféle ügyintézéstől utál sokakat meg sorolhatnám.És most leszar mert én megsértettem,holott elméletileg barátok vagyunk és a barátok nem csak a jóban azok.A tesója is elég fura vele is haverkodtam egy nő aki rossz kapcsolatban él azt mondta mikor le voltam törve,hogy egy ember kell mellém aki ott van ha kell ,mondom olyat nem sokat ismerek erre mondja hát itt vagyok én.Ja jó pár napja meg szarik rám.

2021. szept. 20. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OK.


Mi a kérdés?

2021. szept. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A barát fogalma mindenkinél más. Lehet neked évek kérdése, neki napok vagy hetek kérdése is lehet. Az meg, hogy valaki (ahogy te fogalmaztál) "hisztis picsa" az nem a szexualitásától van, csak ilyen a személyisége.

A nő pedig biztos azért "szarik rád" mert lehet mesélt neki a haverod a történtekről. És azért egy normális ember ilyenkor a rokon pártját fogja ha valami történik, mindegy mi és ki miatt.

Az meg egy 18 évesnél még érthető ha nincs elég bátorsága önállóan 1-1 dologhoz mert mondjuk fél, hogy elszúrja. Azért mégis csak 18 éves és még valószínűleg iskolába jár.

2021. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az élet föbb kérdéseire biztosan nem itt ogsz választ kapni. Egy biztos viszont, hogy a Földön több, mit 7 milliárd ember él, és MINDEGYIK más ! Mind jellemben, mind külsöben, mind agyilag.
2021. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!