Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jó ez a covid...

Szerinted jó ez a covid oltás? Milyen mellekhatásokat tapasztaltál? 3. Oltást felveszed?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Serintem jó. Mindkettő után másnap kicsit nyomott voltam, meg fájt a karom. 2 nappal az oltás után semmi bajom nem volt. A harmadikat egyelőre nem kérem.
2021. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
3. oltást nem tervezek. Én nem voltam oltás párti, manapság jutottam el oda, hogy akkor az oltásnak köszönhetően védettséget szerezzek. Ami a furcsa volt, hogy rendkívül barátságos környezetben zajlott, meglepődtem, hogy igazából, ezt máshogy képzeltem el…Fáradság, amit tapasztaltam, emellett a karom fájt.
2021. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Fáradtság
2021. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%

Volt első oltás, az égvilágon semmi reakció, csak az oltás helyén annyi, mint amikor mélyebbre szúrt egy tüske, olykor éreztem, aha, ott böktek meg, de a vakcinához magához, nem volt köze, másnap annyi se.

Második ugyanez, most megyek holnap a harmadikra.

2021. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

"Szerinted jó ez a covid oltás?": valami hatása van, ugyanakkor mellékhatása is, de sztem túlélhető.

"Milyen mellekhatásokat tapasztaltál?": kirázott a hideg, majd oltári melegem lett, majd olyan, mintha reumás lettem volna egy ideig.

"3. Oltást felveszed?": igen,

2021. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem jó.


Sinopharmot kaptam, első után 4 nap vállfájás, második után két nap vállfájás. Semmi más oltási reakció. Pláne nulla mellékhatás.


Ellenben krónikus betegként nem túl sok antitestem lett, nem túlzottan hatotta meg az oltás az immunrendszeremet.


Szeretnék harmadikat, a négy hónap 1 héten belül lejár.

2021. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

Én nem ismerek egy embert se, aki a koronába meghalt volna vagy akár súlyosan beteg lett volna, viszont sok embert ismerek, akik az oltás miatt lettek rosszul, maradandó károsodást, akár szervi, akár idegrendszeri alapon szenvedtek. És mindezt azért, hogy a Pfizer hivatalos oldalán megtekinthető statisztika alapján, 0,8%-kal kisebb eséllyel kapják el, a rájuk amúgy sem különösebben veszélyes vírust. Pluszban még ott van mentős barátom tapasztalata, aki arról számolt be, hogy minden nap ki kell menjen emberekhez, akik az oltás miatt kaptak stroke-ot vagy szívinfarktust.


Úgyhogy én ezt az oltást nem nevezném jónak.

2021. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

7: ezt a hivatalos statisztikát belinkelnéd? Én nem találom.


Az ismerőseidnek milyen szervi baja lett tőle?


A mentős barátod mire alapozza az oltás és a stroke közötti összefüggést?

2021. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Szputnyik: kollega-központi idegrendszer gyulladás, pelenkázzák, a második oltás után 2 héttel covid szerű tünetek, majd intenzív, majd a gyulladás.

Pfizer: kollega-lábzsibbadás, nem múlik el, vizsgálják, nem találnak semmit. Már megijedt, mert nem enyhül, inkább erősödik.

Astra: kolleganő férje-meghalt a wc-n, ott találták meg. 2-3 hét,oltás után.

Kovid: senkit nem tudok, még a 80 éves szomszéd bácsi is kilábalta.

T.V.O

2021. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok oltás ellenes, kétszer oltottak, de többször nem kérem. A nagybátyám az oltás után 16 órán belül kórházba került az epéjével, az egyik barátom apukája szívinfraktust kapott 24 órán belül. Az emeleten az öreg pár akik beoltatták magukat: néninek semmi baja, bácsi pár órán belül kórházba a szívével. Úgy tűnik, az alap betegséget felerősítheti. Az oltás óta nekem is vannak tüneteim, vizesedik a lábam és a visszereim bedurrantak, megvastagodtak. Persze, minderre lehet azt mondani hogy minden véletlen egybeesés. Én viszont nem kérek több véletlen egybeesést.
2021. szept. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!