Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek vele ebben a...

Mit tegyek vele ebben a helyzetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Tavaly egy barát szülinapján szóba elegyedtem egy sráccal, felvettük egymást ismerősnek, talán ha egyszer találkoztam vele azóta egy másik partin. Szülinapján felvetettem Facebookon hogy talizzunk egy italra, másfél éve nem láttuk egymást. Egyszer lemondta (még időben) hogy másnap vizsgája, majd újat beszéltünk meg, amit elfelejtett. Leráztam hogy majd talán ekkor vagy akkor, de elkezdett új időpontokat bedobni, ha nem válaszoltam időben, újra zaklatott. Mit csináljak? Találkozzak vele ezután hogy lerázzam vagy mondjam meg virágnyelven hogy hagyjon békén? (tudom, én javasoltam eredetileg, de nem volt kötelező. Viszont elvárom hogy mindenki tisztelje az időmet.)

2021. szept. 28. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele találkozni, akkor mondd meg neki.
2021. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kínomban elodáztam hogy hétvégén írok neki a jövő hétről, ami hiba volt. Ha nem írok, ő tuti írni fog mikor talizzunk. Jól hangzik egy ilyen: 'Ok,majd írok ha lesz időm találkozni' stílusú lerázó szöveg?
2021. szept. 28. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából jó, de miért nem vagy vele egyenes? Mondod, hogy bruh, már nem akarok veled talizni. Akkor akartam, már nem, sry.
2021. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van benne valami :)


Egyébként fair vagyok vagy túl kemény?

2021. szept. 28. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából nincs jogom ítélkezni, mert nem ismerlek titeket, de bárhogy is legyen, neked mindig jogodban áll eldönteni, hogy kivel szeretnél találkozni és ehhez nincs szükséged magyarázkodásra igazán. Ha nem, akkor nem. Jogod van hozzá.
2021. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A kérdés arra vonatkozott fair-e ha a második/harmadik ilyen alkalom után nem állok vele szóba. (ha elfelejti vagy utolsó pillanatban lemondja).


De igaz, az én szabadidőmet nem muszáj olyanra pazarolnom akivel nem akarok talizni.

2021. szept. 28. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából fair. Megbízhatatlannak, komolytalannak ítéled jogosan. 1 alkalom még belefér, de 2-3 már sok.


Ezen ne agyalj annyit, nem vagy rossz ember emiatt, ne aggódj.

2021. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért zaklat most ezzel, hogy jóvá tegye ezt a két baklövést.
2021. okt. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom!
2021. okt. 1. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!