Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesebben élnétek a 60-as,...

Szívesebben élnétek a 60-as, 70-es években mint manapság vagy nem? Miért? Nem kell feltétlenül Magyarországra gondolni, hanem akár Nyugaton pl. Amerikában vagy Angliában.

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Amerikában vagy Angliában szívesen éltem volna úgy 1965-1975 között.


Nyugodtabb élet, mint manapság, hippik, kiváló rockzene, több munkalehetőség.

2021. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert akkor nem volt internet és dolgoznom kellene mint egy rabszolga, nem tudnék megélni a webolshopjaimból.
2021. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Kipróbálni szívesen kipróbálnám, de szerintem ugyanígy érezném magam akkor is.
2021. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiproblnám, mert szeretem a punkokat és a hippiket, plusz a rock zenét.
2021. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Inkább a 90-es évek Amerikájában.

Akkor már volt internet és mobiltelefon, de mégsem voltak olyan addiktivak az emberek mint manapság, a baráti összejövetelek nem arról szóltak hogy mindenki telefont nyomkod, hanem beszélgettek, kártyáztak, játszottak stb.

2021. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
65-75 USA, azt én is bevállalnám, persze huszonévesen és Vietnam nélkül!
2021. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2021-ből kellene visszautaznom és végleg ott maradnom, nem hiszem, hogy vállalnám. Hiányoznának a modern kor vívmányai. A korszak viszont talán még az átlagnál is jobban érdekel: szinte falom ennek a 2 évtizednek a zenéit, filmjeit, és gyűjtögetek fotókat, amelyekben nagyvárosi életképeket örökítettek meg.
2021. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, szívesebben élnék abban a korban, mert nekem mesterkélt, túlbonyolított, szükségtelenül gyors az a világ, amelyben most vagyok kénytelen élni. Mindenki, mindent "tegnap előttre" akar, - mint ha nem jönne el a holnap vagy 20 gyerek kuporogva éhezve otthon, a padláson. Az meg végkép kiveri nálam a biztosítékot, hogy a wc előtt tojhatom össze magam, ha nem tudom valahová időben bekalimpálni a 256 karakter hosszú ilyen-olyan azonosítómat! Ez egyszerűen röhej! Azzal meg végkép tele van a lábközi szatyrom, hogy napi szinten 30 ezren akarnak erőszakkal a pofámba tolva rám sózni valami fost és elegem van abból is, hogy - miközben mindenki a környezetvédelem fontosságával kampányol, amikor valami érdeke fűződik hozzá, - a cégek tudatosan tervezett hibákkal gyártanak le és hoznak forgalomba tömegével árucikkeket, - pedig ez csak felgyorsítja a világ szemétdobjának növekedési ütemét! Az emberi kapcsolatok felületesek, semmitmondóak, hazugok! Meg ilyen apróságok!
2021. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

A hetvenes években voltam tanuló, a nyolcvanas éveken már dolgoztam,jól kerestem, megvolt mindenem. Az élet nyugodt volt, a városok tiszták,voltak barátaim...

Most minden ótvar koszos, pénz nem ér semmit, az emberek elidegenedtek, egyetlen olyan barátom sincs,akivel találkozni tudnék.

Nagyon visszamennék, és nem lennék a mai gyerekek, fiatalok helyében sem...


ötvenes férfi

2021. okt. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Penz nem er semmit? Melyik bolygon élsz te?
2021. okt. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!