Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire könnyelműek az...

Miért ennyire könnyelműek az incelgyűlölő nők?

Figyelt kérdés

Nem kívánok én rosszat senkinek, de gettóban felnőtt 40 kiló vasággyal kissrácként megjártam a poklok-poklát. Nem értem, hogyan kaptak ekkora lovat maguk alá. Az én köreimben a nőket a hajuknál fogva húzták f...szra a drogdílerek, aki ellenállt az vagy nagyon karakán magánzó prosti lett, vagy kiszakadt a környezetből, esetleg olyan urat választott magának, aki végigverte a próbálkozókat.


Megemlítendő, hogy a férfiaknak se volt egyszerűbb. Nem egy meleg srác és megélhetési transzi került ki közülünk. Nem egy gyerekkori barátom lett öngyilkos. Nem egy került börtönbe, mert rosszkor és rossz embert gyilkolt meg és olyasmit is rávertek, amit nem követett el.


Én azért vagyok ott, ahol és tudok írni, mert k..ssolásban jó voltam. Befogtam a pofámat, passzív megfigyelő voltam.


Szóval alvilági gettószökevényként, de a környezetemnél magasabb intellektussal rendelkező fehérbőrű egyedként alkalmam volt megismerni magasabb rendű társadalmi osztályokat és egyből kiszúrtam az ottani potenciális Eliott Rodger-eket.


De azt látom, hogy egyre inkább terjedőben van az a könnyelmű, vagány világnézet, hogy jogod mindenhez IS van, még ha utólag (már a halálod után) érvényesül is és ez sajnos mindenre igaz. A világ legnagyobb őszinteségével képesek felháborodni, ha a szórakozóhely asztaláról eltűnik az okostelefonjuk. Ha a férfi erőszakoskodik, aki taxival a saját otthona kapujáig fuvaroztatja őket saját pénzen...


Nyugaton nem volt szerencsém tartósan élni, elképzelhetőnek tartom, hogy ott tűzzel-vassal égetik akikre csak rásütik a bélyeget, de itthon nem értem akkor sem, hogy mire fel ilyen könnyelműek és lazák a nők, amikor én (jól megtermett) férfiként nem engedném meg ezt a laza flegmaságot sokszor, mert aggódnék, hogy belém szalad egy pillangókés, ők meg csak úgy teszik magukat, mint a hercegnők, beszólnak vadidegeneknek, stb...



2021. okt. 1. 02:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
#11: az nem kedvesség, hanem tolakodás.
2021. okt. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
#11: és KÉRETLEN "kedvességre" szerintem semmiféle udvariassági szabály szerint nem kötelező egyáltalán reagálni.
2021. okt. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
#11: plusz egy incelnek az "ismerkedési" (= szexkoldulási) célból eljátszott "kedvességét" egy pillanatra sem gondolnám őszintének.
2021. okt. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
5%

#9


Hagyjad. Nem tudom, hogy az itteni incelek mennyi idosek, de idovel rajottok, hogy nonek lenni csak 18-30 kozott buli.



Gyerekkel, valas utan mar nem buli. Tehat ha az ilyen hulye libakat belevered a betonba, azzal csak nekik teszel szivesseget. A sajat donteseinek a kovetkezmenyei utolerik, es az kemenyebb, mint a beton :)



37F incel

2021. okt. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
5%

Mig az elozo valaszomat irtam, jott egy ilyen topik:



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Egy 25 eves csajnak nincs ilyen problemaja :)


Ez a rossz dontesek lancolatanak a kovetkezmenye.

2021. okt. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

De ha meg elmegy veled egy italra, te leszel felháborodva, hogy ingyen piára hajtott, mi az, hogy nem hajlandó szopni utána?

De egyébként tényleg csodálkoztok, hogy nincs nőtök? Mert én cseppet se. Tippelek: barátaitok sincsenek. Ugyanis titeket a férfiak is utálnak.

Egyszerű természetes szelekció, ha ilyen génhulladék szűzen hal meg. Viszont az írásaitok után végre egyértelmű, miért utasít el valakit a legtöbb prosti is. Puszta önvédelem.

2021. okt. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%

“ Tehat ha az ilyen hulye libakat belevered a betonba, azzal csak nekik teszel szivesseget. ”


Már nem azért, de miért lennék hülye liba? Mert visszautasítok másokat, amikor van párom? Vagy mert szeretném ha 2-3 udvarias elutasításból értene?

Rohadt beteg vagy te is.

2021. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
#16: szerintem azt a kérdést nem is nő írta ki.
2021. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy azt akarnad mondani, hogy en voltam, de eppen a valaszomat irtam, tehat nem en voltam :)



37F incel

2021. okt. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
#20: Egyáltalán nem akartam ezt mondani, te túl buta vagy ehhez.
2021. okt. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!