Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire könnyelműek az...

Miért ennyire könnyelműek az incelgyűlölő nők?

Figyelt kérdés

Nem kívánok én rosszat senkinek, de gettóban felnőtt 40 kiló vasággyal kissrácként megjártam a poklok-poklát. Nem értem, hogyan kaptak ekkora lovat maguk alá. Az én köreimben a nőket a hajuknál fogva húzták f...szra a drogdílerek, aki ellenállt az vagy nagyon karakán magánzó prosti lett, vagy kiszakadt a környezetből, esetleg olyan urat választott magának, aki végigverte a próbálkozókat.


Megemlítendő, hogy a férfiaknak se volt egyszerűbb. Nem egy meleg srác és megélhetési transzi került ki közülünk. Nem egy gyerekkori barátom lett öngyilkos. Nem egy került börtönbe, mert rosszkor és rossz embert gyilkolt meg és olyasmit is rávertek, amit nem követett el.


Én azért vagyok ott, ahol és tudok írni, mert k..ssolásban jó voltam. Befogtam a pofámat, passzív megfigyelő voltam.


Szóval alvilági gettószökevényként, de a környezetemnél magasabb intellektussal rendelkező fehérbőrű egyedként alkalmam volt megismerni magasabb rendű társadalmi osztályokat és egyből kiszúrtam az ottani potenciális Eliott Rodger-eket.


De azt látom, hogy egyre inkább terjedőben van az a könnyelmű, vagány világnézet, hogy jogod mindenhez IS van, még ha utólag (már a halálod után) érvényesül is és ez sajnos mindenre igaz. A világ legnagyobb őszinteségével képesek felháborodni, ha a szórakozóhely asztaláról eltűnik az okostelefonjuk. Ha a férfi erőszakoskodik, aki taxival a saját otthona kapujáig fuvaroztatja őket saját pénzen...


Nyugaton nem volt szerencsém tartósan élni, elképzelhetőnek tartom, hogy ott tűzzel-vassal égetik akikre csak rásütik a bélyeget, de itthon nem értem akkor sem, hogy mire fel ilyen könnyelműek és lazák a nők, amikor én (jól megtermett) férfiként nem engedném meg ezt a laza flegmaságot sokszor, mert aggódnék, hogy belém szalad egy pillangókés, ők meg csak úgy teszik magukat, mint a hercegnők, beszólnak vadidegeneknek, stb...



2021. okt. 1. 02:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
96%

16

A linkben szereplő kérdezőhöz hasonló típusú nők a magadfajta rohadás emberektől lépnek le túl későn. Apám is egy ilyen komplexusos genya volt, csak a régi időkben az ember inkább összeállt egy ilyennel, különben megszólta a család öreglányként. Nem is értem, miért gondolja a fajtád azt, hogy te vagy az, akit kellett volna választani, nem pedig az, akinek a fajtájára fáj(t volna) elvesztegetni pár évtizedet, amíg nem volt önbecsülése a nőnek.

2021. okt. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
96%

Az nem jutott eszedbe, hogy nem mindenki él a gettóban, ahol normális dolog mobilt lopni, alkoholista striczik és drogos k.urvàk közt.

Itt az a normális, ha a hozzád hasonlót verik betonba.

2021. okt. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszitek minket nőket nem ér elutasítás?

Dehogynem. Csak épp nem a randi meghivasunkat utasítják el hanem szex után tűnnek el, vagy mondják azt hogy bocsi mégsem érzek semmit, eskü ezt 5 perccel ezelőtt nem tudtam.


És ez rosszabb mint a randi elutasítás mert mire a szexhez eljuttok azért már túl vagytok az ismerkedesen, lehet hogy a részünkről már érzelmi kötelék is van.


Na most akkor ezért nekünk jogunk lenne ezeket az embereket a betonba verni mert visszautasitottak és megalaztak? Nekem eszembe se jutott ilyen. Normális embernek eszébe sem jut ilyen.


De persze tudom, tudom szerintetek ez is kizárólag a mi hibának mert rosszul választunk. Véletlenül se lehet hogy a szent férfiak mégse olyan szentek. Se te se a többi.

2021. okt. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
88%
Csak 1x hallanám meg hogy az én barátnőmre hajt valamelyikőtök, az kórházban fog kikötni..
2021. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálatos, hogy olyan helyen nőttél fel, már ha igaz. De attól még a világ és az emberek nagy része nem olyan mint ami te ismersz, amit átéltél.

A nők pedig nem gyűlölik az inceleket, és megint csak olvasasból tudod?

Egy az nincs a homlukokra írva sokaknak, én max. sajnálom aki olyan, de nem. gyűlölöm, kivéve ha okot ad rá, pl erőszakos, bunkó stb.

2021. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
95%

"kivéve ha okot ad rá, pl erőszakos, bunkó"


Némelyik közölük, ezt sem tekinti oknak, és csak megharagszanak ha agresszíóval reagálsz az ő agresszív videlkedésükre.



Persze csak a nőkkel kemények, valamilyen férfi beléjük kötne össze csinálnák magukat és rohannának a rendőrséghez.


😂

2021. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
6%

"rohannának a rendőrséghez"



Az incelseg alaptetele, hogy ne remelj semmilyen segitseget semmilyen allami szervtol. Emiatt is nevetseges, hogy sok incel az allamtol es a politikatol varja a segitseget.



Az incelek kitaszitott pariak, csak magukon segithetnek, vagy egymason, de ahhoz nincs jol osszakovacsolva a kozosseg....



37F incel

2021. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
91%

#7

Ha valaki nem szimpatikus, akkor nem fogok vele foglalkozni, ennyire egyszerű. Nem érdekel, nem fogok időt pocsékolni rá, mosolyogni és köszönni pedig azért nem fogok, mert aztán én leszek elhordva, hogy csak húztam az agyát és 'minek' küldtem jeleket, ha nem adok neki esélyt.


Fogd fel, hogy a nők semmivel se tartoznak neked (a férfiak se a nőnek). Nem fognak foglalkozni veled, ha nem érdekled őket, ahogyan te se foglalkozol olyanokkal, akik téged nem érdekelnek.

26N

2021. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
95%

Ó, már már megoldódott az incelkérdés: minden második incelt át kell operálni, és visszaengedni a többi közé.

---

Az incelekből sose lesznek közösség, mert a szoc. skilljeik fejletlenek.

2021. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
5%

Minek ismerkedjek egy ilyen fiúcskával, mikor ha bármikor felmegy a Tinderre, ezerszer jobb pasik jönnek szembe, pár perc alatt.

Sportos, jóképű,magas,jól öltözött,az már csak hab a tortán, hogy némelyiknek tényleg szép kocsija vagy háza is van.

Ha ilyenek közül választhatnak a nők, szerinted leállna bárki is egy 200 ezret kereső sori munkással, aki koszos büdös ruhában mászkál, hó végén jó ha kitudja fizetni a számláit és kenyérre marad neki.

bocsika ne haragudjál kérdező,de ilyen pasikat én, meg minden normális nő messziről kerül.

28L

2021. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!