Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire könnyelműek az...

Miért ennyire könnyelműek az incelgyűlölő nők?

Figyelt kérdés

Nem kívánok én rosszat senkinek, de gettóban felnőtt 40 kiló vasággyal kissrácként megjártam a poklok-poklát. Nem értem, hogyan kaptak ekkora lovat maguk alá. Az én köreimben a nőket a hajuknál fogva húzták f...szra a drogdílerek, aki ellenállt az vagy nagyon karakán magánzó prosti lett, vagy kiszakadt a környezetből, esetleg olyan urat választott magának, aki végigverte a próbálkozókat.


Megemlítendő, hogy a férfiaknak se volt egyszerűbb. Nem egy meleg srác és megélhetési transzi került ki közülünk. Nem egy gyerekkori barátom lett öngyilkos. Nem egy került börtönbe, mert rosszkor és rossz embert gyilkolt meg és olyasmit is rávertek, amit nem követett el.


Én azért vagyok ott, ahol és tudok írni, mert k..ssolásban jó voltam. Befogtam a pofámat, passzív megfigyelő voltam.


Szóval alvilági gettószökevényként, de a környezetemnél magasabb intellektussal rendelkező fehérbőrű egyedként alkalmam volt megismerni magasabb rendű társadalmi osztályokat és egyből kiszúrtam az ottani potenciális Eliott Rodger-eket.


De azt látom, hogy egyre inkább terjedőben van az a könnyelmű, vagány világnézet, hogy jogod mindenhez IS van, még ha utólag (már a halálod után) érvényesül is és ez sajnos mindenre igaz. A világ legnagyobb őszinteségével képesek felháborodni, ha a szórakozóhely asztaláról eltűnik az okostelefonjuk. Ha a férfi erőszakoskodik, aki taxival a saját otthona kapujáig fuvaroztatja őket saját pénzen...


Nyugaton nem volt szerencsém tartósan élni, elképzelhetőnek tartom, hogy ott tűzzel-vassal égetik akikre csak rásütik a bélyeget, de itthon nem értem akkor sem, hogy mire fel ilyen könnyelműek és lazák a nők, amikor én (jól megtermett) férfiként nem engedném meg ezt a laza flegmaságot sokszor, mert aggódnék, hogy belém szalad egy pillangókés, ők meg csak úgy teszik magukat, mint a hercegnők, beszólnak vadidegeneknek, stb...



2021. okt. 1. 02:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, elírtam a papagájt, belátom hibáztam. Van önkritikám veletek ellentétben. Máshoz esetleg valami építő jellegű hozzászólás vagy tőled ennyire futotta?
2021. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

#4: "Van egy teljesen normális párom több, mint 8 éve. Ha bepróbálkoznak, akkor mindig azt mondom, hogy van párom, mivel ez az igazság."


Nem a magadfajtákról van szó, hanem az életvitelszerűen szingli Tinderkirálynőkről meg a minden héten bulizós csajokról, akiknek ha van is pasijuk, jó érzésű férfi nem lenne a helyükben.


"Még nekem kellene félnem, hogy milyen könnyelmű vagyok, hogy merészelem ezt, meg ne késeljen? Inkább ő féljen, hogy egyszer követkeménye lesz annak, hogy ezt megengedi magának."


Férfiként nem tudom teljesen átérezni a helyzetedet, maximum a kéregetőkhöz tudom hasonlítani, mert engem csak azok találnak be.


Ha határozottan megyek, nem veszem fel velük a szemkontaktust, akkor eleve az esetek 90%-át kiszűröm. A maradék 10%, amikor megállnak mellettem a zebrán a piros lámpánál vagy a tömegközlekedési eszközön állnak fölöttem. Ilyenkor a szemem sarkából figyelem, hogy ütne vagy köpne-e, de szintén a szemkontaktust se veszem fel vele, elutasító az egész nonverbális kommunikációm. Ilyenkor az a maradék 10% is lekopik.


Nekem is van, amikor rosszabb napom van és legszívesebben pörgőrúgásból tarkónhagyítanám, de elszámolok előtte 3-ig és végiggondolom, hogy én szívnám meg és ez igazából az emberek hibája, akik nemhogy nem gyakorolnak hatást a kormányra, hogy távolítsa el őket, hanem még adnak nekik, támogatva ezzel züllött életvitelüket és ráutaló magatartással elfogadva azt, hogy helyes az az életstílus, amit élnek.


És megfigyeltem már néhány ilyen esetet és szinte kivétel nélkül kedves, barátságos a lány, pedig nem hiszem el, hogy egy felnőtt nő nem vágja le, hogy mire megy ki a játék.


Mintha a nagy női hatodik érzéknek lenne egy vakfoltja, hogy mikor fel akarja szedni a pasi (az esetek 99%-ában) akkor átmegy naivba a nő, mikor meg tényleg mondjuk csak útbaigazítást kér a srác vagy egy új munkahelyen tényleg csak haverkodni akar az egyetlen olyan személlyel, aki nem nézi őt le vagy segített neki, hogy hol találja a főnöki irodát meg a kajáldát (bár ez utóbbiból már lehet szerelembe esés), akkor flegmán leugatja, hogy "van barátom".


"És mégis kapom, hogy bizonygassam, hogy van barátom, sőt"


Megértem, hogy zavaró lehet, de próbáld látni a teljes képet, hogy ezt valójában azoknak a hazug, gerinctelen nőknek köszönheted, akik még egy prostituált múltat is képesek szemrebbenés nélkül letagadni, vagy azt, hogy van gyerekük, csak az apa neveli őt. A "kisebb" dolgokról nem beszélve, hogy nincs túl az exen (és tudja, mert még pszichológushoz is jár a problémájával és már más múltbéli kapcsolatai s ment tönkre emiatt), de ezt te már csak akkor tudod meg, ha beleélted magad több hónap alatt egy kapcsolatba és utána újra felbukkan az ex. Vagy éppen az alkalmi kalandjait tagadja le csak szintén hónapok alatt lesz fura, hogy olyan furán néznek rátok az emberek meg ahogy megkedvelnek a barátai és többet beszélgettek jönnek az elszólások... Én személy szerint nem vagyok rasszista, de kérdem én: Mit gondol egy olyan lány, aki kint dolgozott Angliában és minden lehetséges nációt kipróbált és összejön egy Jobbikos katonával, aki már az első randin zsidózza Gyurcsányt meg Dunába lőné Orbánt, ilyenkor nem szólal meg benne a vészcsengő, hogy talán az elején tisztába kéne tenni a dolgokat, hogy ő bizony volt már négerrel, arabbal, stb.?


Bocs, de az ilyet nem tudom sajnálni, amikor a srác már a szüleinek, nagyszüleinek is bemutatta, aztán kibuknak a dolgok és kap néhány sallert. És NEM fogadom el azt, hogy az erőszak megoldás lenne, csak ha hergeled a kutyát a kerítésen keresztül és nyitva a kapu és szétmarcangol, akkor te vagy a hülye, nem a kutya. A kutya is, mert nem idomította a gazdája, de végső soron neked kellett volna intelligensebbnek lenni és belátnod a tetteid következményét.


A jog már nem fordítja vissza az idő kerekét. És örülhet, hogy ennyivel megúszta.


Egy értelmes ember ilyenkor az ELEJÉN közli, hogy mi a helyzet és akkor sarkon fordul a srác mert nem érzi magát mélyen megalázva, hogy a család már az esküvőben reménykedett, erre kiderült róla egy olyan dolog, aminek a nő számára nincs jelentősége a férfi számára viszont igen.

2021. okt. 2. 12:06
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy körforgalom a családfád, ugye?
2021. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor próbálkozik be egy ismeretlen, mindig megmondom, hogy van barátom. Manapság valóban így van, de régebben szingliként is ezt mondtam. Miért? Mert ilyenkor kevésbé erőlködnek, régen még azt mondtam, hogy nem szeretnék ismerkedni, és egyszerűen ezt nem fogadták el. Nem tisztelték a döntésemet, hanem tovább nyomultak. A többség elfogadja, hogy egy másik férfié vagyok, bár itt is vannak igazi szerencsétlenek, akik azt hiszik, hogy majd szakítok a barátommal valami ismeretlenért...


Az erőszak semmilyen esetben sem elfogadható, legfeljebb önvédelemként ugyancsak fizikai agresszió ellen - hozzáteszem, ez mindkét nemre vonatkozik.

26/N

2021. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
0%

"Manapság valóban így van, de régebben szingliként is ezt mondtam. Miért? Mert ilyenkor kevésbé erőlködnek"



En innentol kezdve nem erolkodnek, es ezt javaslom a sorstarsaimnak is.... Ki a franc akar olyan novel ismerkedni, akinek az elso mondata hazugsag? :)



37F incel

2021. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

#55

Köszönd a férfitársaidnak, akik nem tudták elfogadni a szimpla nemet, helyette szidtak, kérdőre vontak és könyörögtek. Ha úgy hagynak békén, hogy füllentek egyet (vagyis, manapság már ez sincs, hiszen valóban van párom), akkor legyen.


Egyébként nem mindegy, hogy miért utasítottam el az adott személyt? Bármi lehet az ok, ha a végeredmény számára nézve ugyanaz. Azt is mondhattam volna, hogy leszbikus vagyok, ugyanott tartanánk.


Eleve minek mennél oda ismerkedni valakihez, aki semmilyen módon nem jelezte, hogy nyitott lenne rád? Ha egyedül utazok, mindig olvasok, észre se veszem, hogy kik vannak körülöttem és biztosan nem mutatok érdeklődést egyikük felé se. Szóval miért jönnél oda? Párszor volt, hogy a könyvem alapján szólítottak meg, velük beszélgettem is, bár ekkora már volt párom, pedig szingliként lehet találkoztam volna velük. A többség viszont még érdemesen se tud megszólítani, pedig ha már ők kezdeményezik a dolgot, nem ez lenne a minimum?

26/N

2021. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
92%
#55 köszönöm hogy megmented a női nemet a hozzád hasonlóaktól🙏
2021. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

#22: "Az nem jutott eszedbe, hogy nem mindenki él a gettóban, ahol normális dolog mobilt lopni, alkoholista striczik és drogos k.urvàk közt.


Itt az a normális, ha a hozzád hasonlót verik betonba."


De igen, csak a dolgok lefelé esnek, rombolni könnyebb, mint építeni és zülleszteni könnyebb, mint felemelni valakit.


Ahogy egyetlen kukac is szétrohaszt egy egész almát, egyetlen problémás egyed is képes károkat okozni a modern, elit, kulturált, civilizált és fennkölt társaságban.


Érted már? A védekezés és a kulturált kommunikáció a TE ÉRDEKED. MIATTAD van, a TE érdekedet szolgálja, hogy megőrizhesd fennköltségedet és ne azon kelljen törni a fejedet, hogy hogyan alkalmazod majd a jogi egyetemen tanultakat az ellen, aki bucira verte a fejedet és épp a fájdalomcsillapítóktól bekábulva veszi fel a rendőrség a jegyzőkönyvet és reméled, hogy nem lett maradandó sérülésed.


Ilyenkor jut eszedbe a jog hasztalansága, ami nem forgatja vissza az idő kerekét, maximum utólag büntet és ha szerencséd van, akkor nem fogod életed végéig hordozni az ebből fakadó sérüléseket. Egy maradandó sérülést semmilyen összegű kártérítés nem fog visszafordítani. Főleg, hogy még a sikeressége is kérdéses, hiszen míg ő a természet törvényei szerint cselekszik, addig téged kötnek a jog fennkölt eszközei, muszáj a mindenkori minimálpénzt meghagyni neki, nem lehet se a veséjét eladni, se kőfejtőben dolgoztatni, hogy előteremtse akár a plasztikai műtétedre való pénzt, mert átszabta az arcodat.


Érted már? Ennél érthetőbben nem tudom leírni...

2021. okt. 2. 17:45
 59/70 A kérdező kommentje:

#23: "És ez rosszabb mint a randi elutasítás mert mire a szexhez eljuttok azért már túl vagytok az ismerkedesen, lehet hogy a részünkről már érzelmi kötelék is van."


Ez amúgy csak részben igaz, azon alapul, hogy a társadalomban a nő az angyal akinek a fingja is rózsaillatú, a férfi meg a csúnya, gonosz ösztönlény, aki szíveket tör össze.


A valóság ennél sokkal árnyaltabb, sokszor pont a nő nem akar többet és töri össze érzelmesebb, lelkisebb srác szívét (aki nem sírhat, mert a fiúknál az ciki, de még csak ha el is meséli valakinek, hogy mennyire fáj neki, leírják, ha a szemében jópofiznak is, a háta mögött kibeszélik, hogy nem férfi, hanem szánalomhalmaz).


Sokszor pont a nő irányítja az eseményeket, csak a gyengébbik nem státusz miatt ő manipulációval teszi mindezt, apró, pici érzelmi zsarolásokkal éri el, hogy az arra fogékony férfi (aki persze balf...sz, hiszen egy férfinek át kéne a nő manipulatív játékán is látni, szóval ezért is megszólja a társadalom, annyit kap, hogy "így jártál, tesó, legközelebb ne állj össze ribikkel" maximum az fogja együtt szidni a nőket, aki ivócimborát keres és kellene aki fizet, "minden nő ribi, gyere tesó, inkább igyunk") beleessen a csapdába.


De tudom, a ti univerzumotokban olyan se fordult elő soha, hogy egy nő tudatosan, gyerekkel akar magához láncolni vagy megfogni egy férfit. Olyan meg aztán még álmainkban sem, hogy ez a gyerek nem is az övé... Neem, ilyen véletlenül sem, hiszen a lányok angyalok...


A nőknek ugyanúgy megvannak a maguk játszmái, csak ők más tengelyen mozognak. Egy nőnek nem kell manipulálni a férfiak többségét a szexért, mert a férfiak egyből adják magukat, de ha igazán tetszetős férfiról van szó, akkor akár még a feleségével is megfúrják a kapcsolatot, mert KELL nekik.


De ugyanúgy fordítva, férfiak között is ritkább, aki azzal a céllal húzza le a gumit vagy trükközik, hogy teherbe ejtse a nőt, hiszen tudja, hogy ha a nő nem akar gyereket úgyis elveteti, ha meg igen, akkor meg pozitív ha ő is akar, hiszen kevés férfi akar manapság gyereket, még előny is.


Ezért szemétség, mikor olyasmivel jönnek, hogy a fizikai erőszakot férfiak követik el nők ellen, főleg hogy a lelki erőszak ugyanaz, vagy néha rosszabb is, mert tovább fáj, ott meg már a nők oldalára billen a mérleg.


És a lelki terror a 4 fal között marad. Ott nincsenek árulkodó monoklik, se semmi... És igen, a férfi is alkalmazhat lelki terrort nő ellen, de azért mégis jóval nagyobb az érzelmi központ és a verbális receptorok a nők agyában, így ők ezen a téren vannak fölényben. Sokszor kívülről mókás látni, hogy izmos pitbull férfiakkal hogy beszél meg hogy bánik vékony, törékeny nő, a férfinak meg le sem esik a tantusz...

2021. okt. 2. 17:45
 60/70 anonim ***** válasza:
100%
Az 58-59 kommentjeid alapján továbbra is csak sajnálkozni lehet rajtad hogy miféle körökből származol 😨 Csak ne projektálnád másra a proli nyomorod. Tudod, van másmilyen élet is.
2021. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!