Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertáltból introvertált,m...

Extrovertáltból introvertált,majd vissza extrovertáltba??

Figyelt kérdés

Én alapból extrovertált vagyok(voltam?), de az utóbbi évben egy kissé megváltoztam.


Nem szeretek emberek közé menni, nincs kedvem kimozdulni otthonról, nem akarok senkivel beszélgetni, sokat sírok és a barátaimtól is eltávolodtam, pedig régen(?) sokat találkoztam velük,imádtam mindenfelé csavarogni és egy elég élénk személyiség voltam.


Pár nappal ez előtt a szüleim is a szemembe mondták, hogy megváltoztam (és sajnos egyet kell értsek velük).


Valahogy vissza tudom "szerezni" azt a személyiségem?


Már gondolkodtam rajta, hogy pszichológushoz megyek, hátha az segít.


Mindenki véleményét szívesen látom, de légyszi ne írjatok hülyeségeket.

16/L



2021. okt. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Most alakul a személyiséged még fiatal vagy 🤷‍♂️ Én pont ugyanez vagyok csak fiúba 17 évesen. Szerintem ez állhat mögötte.
2021. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

16 eves vagy.

Kb meg ennyi ido, mire az igazi, kb 99 szazalekos vegleges szemelyiseged elered.

Ne parazz, leszel amilyen leszel, amilyennek jol esik lenni, es amilyennek formal az elet.

2021. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ambivertált? Én az vagyok. Az ilyen időközönkénti isis.
2021. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pipa.


3: igen,az vagyok,bár az introvertáltság felé hajlok.

2021. okt. 6. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!