Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szemöldök felé tetováltatné...

Ha szemöldök felé tetováltatnék, egy családdal kapcsolatos témában, az mennyire rontana a megítélésemen, egyszerű melósként, vagy sofőrködésben? Akár belföldön, akár külföldön.

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémákkal kellene megbarátkoznom, ami nem megy, és szerintem kár elfojtani, példás családban nőttem fel, volt nagyon sok szórakozás, hülyéskedés, az egész gyerekkorom erről szólt, viszont pár éve fordult a kocka, és vannak problémák már, haláleset, lebetegedés.
2021. okt. 8. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld, ízléstelen!
2021. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván van benne valami, de akkor miként mutathatnám mások felé az érzéseimet?
2021. okt. 8. 20:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pl a viselkedéseddel, mint mindenki más.

De biztos, hogy mindenkinek köze van az érzéseidhez?

2021. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3

Abban a tekintetben igen, hogy talán máshogy áll hozzám egy idegen, olyan szempontból hogy több mindent meg kellett éljek, mint más.

2021. okt. 8. 20:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

értem én, hogy vannak nehézségeid, valamennyi mindenkinek van. De sosem tudhatod, mit akarsz csinálni majd a későbbiekben. Egy arctetoválás nem ízléses, mindenben gondot okoz: párkeresésben, munkavállalásban, a mindennapokban kapnál rá csúnya tekinteteket, összesúgnának mögötted, akár meg is szólhatnak, megverhetnek miatta. Az IQ-dat alapból 30-40-nel lejjeb becsülnék miatta az emberek.

Ha személyes tetkót szeretnél, azt rakd takarható helyre és lehetőleg ne legyen olyan depresszív a dizájnja, hogy ahányszor ránézel, rosszul érzed magad miatta. Próbálj meg pozitívabb lenni!

2021. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarnál tetováltatni? 100 féle érzelmed lehet aktuálisan, arra a teljes homlokod sem elég.

Mindenkinek megvan a saját története, mégsem akarja az arcára varratni, szerintem az a tetoválás a karodon, melleden stb. sokkal jobb helyen lenne.

2021. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6

Olasz tematikában gondolkodtam, arrafelé a családi kötődés nagyon erős, rajtuk kívül már csak latin-amerikai vonatkozás merülne fel.

Hogy mit? Még nem tudom. Sok éve küzdök ezekkel a fájdalmakkal, tehát még van időm, úgy gondolom.

2021. okt. 8. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt se tudod mit akarsz, gondolkozz már!

Találj ki egy ötletet, fixen, majd menj oda a művészhez, mondd meg mekkorában akarod kiviteleztetni, de légyszi, ne fej/nyak eleje/kézfej legyen! Magaddal szúrsz ki...

2021. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Emberek vagyunk nem? Bankban, hivatalos szerveknél nem fogok dolgozni már ez biztos, akkor miről is beszélünk?

2021. okt. 8. 21:41
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradsz a sofőrködésnél, akkor annyira nem gáz, legalábbis szakmailag. De az embert mindig elsősorban a külseje alapján ítélik meg, szóval készülj fel, hogy az emberek többségét egyszerűen taszítani fogod ezzel.


Sokan alapból utálják a tetkókat, mivel a bűnözőkre és a lecsúszott társadalmi rétegekre asszociálnak róla. Ha ráadásul még az arcodra akarod, az különösen ellenszenves lesz.


Ez nem az én véleményem, ez tény.

2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!