Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres hazudozó vagyok....

Kényszeres hazudozó vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szórakozásból azt hazudtam a barátnőmnek hogy meleg vagyok és amikor megpróbált engem cáfolni arra csak azt mondtam hogy "én csak jobban tudom mi vagyok, nehogy már jobban tudd"

Néhány óra múlva elmondtam neki hogy amúgy nem.

Azt hiszem egy hónappal később megint ezt hazudtam este és olyanokat mondtam hogy pl "én nem akarok nők mellet aludni" és akkor ha jól emlékszem nem is aludtam vele együtt. Nem sokkal később megint elmondtam neki hogy amúgy hetero vagyok.

Volt hogy azt kamuztam megsüketültem a bal fülemre. Azt hazudtam hogy nagyon fáj, sípol, és vérzett. Amikor nem látott senki direkt egy papírtörlőt tekertem a fejemre hogy eltakarja a bal fülemet hogy megkérdezzék miért van a fejemen? Azt válaszoltam hogy mert vérzett.

A végsőkig kitartottak emellett, a füleszeten befolyásoltam az eredményeket úgy hogy tagadtam hogy hallanám a hangokat a füles bal oldalából.

Kórházba is mentem végül hirtelen halláscsökkenés diagnózissal. Öt napon keresztül kaptam a szteroidos szurit a fülembe, meg ezt is képes voltam bevállalni. A szuri előtt jelentkeznem kellet még egy vizsgálaton ahol a gép képes volt megállapiani hogy a fülem felfogja e a hanghullámokat. Én ezt tudtam hogy ezt már nem tudom letagadni, szóval fogtam magam és le léptem a kórházból. Ez az egész három-négy hónapja volt azóta nem voltak semmi ilyen komolyabb hazudozásaim.

Ezeket pusztán csak szórakozából csináltam, érdekelt hogy mennyire fognak nekem hinni, ki hogy reagálna hasonló szituációkban, kíváncsi voltam mennyire tudnám ezt előadni...



2021. okt. 10. 02:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Hazudozz még többet tüzet tűzzel tök király tag lehetsz
2021. okt. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
ennek nem lesz jó vége
2021. okt. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

El felejtettem hogy 18/F vagyok.

Nem dicsekedni jöttem és ezzel egyébként nem segítetek sokat, de azért köszi...

2021. okt. 10. 02:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Kényszeres hazudozó vagyok. Mit tegyek?" - Csak eddig olvastam el. A többit minek??? Úgy is KAMU! XD
2021. okt. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

"Kényszeres hazudozó vagyok. Mit tegyek?"


Fogadd el magad olyannak amilyen vagy!

2021. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csapasd el magad egy kamionnal, s hazudd azt hogy semmi bajod. ;)
2021. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Az utolsó pár sorból kiderül, hogy ez nem lényszeres hazudozás, hanem tök normális.


Legyenek olyan hazugságaid, amik előre visznek, olyan helyzeteket teremtenek, ahol a lörnyezeted fejlődni tud.

2021. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel a kérdés nem kamu. :D


Akkor viszont gondolj arra kérdező, hogy addig jár a korsó a kútra...

Vagy jól a falra fested az ördögöt. Addig-addig fogsz ilyennekkel szórakozni, míg egyszer tényleg kórházban fogsz kikötni. Vagy elveszíted az összes haverodat, mert megunják, hogy veled nem lehet normálisan beszélgetni, mert mindig fiktív hülyeségeket beszélsz.

2021. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Félek tőlle, hogy itt a gyakorin, nem te vagy a leghülyébb. :)))
2021. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 Nem kamu

Ha mélyebben akarok kifejtei nekem a hazudozás egy vígasz, egy támasz. Szeretem amikor valamire felkészülök és ezért hitelesen adom elő, ez ad nekem egy biztonság érzetet. Az én kezemben van az írányítás. Nekem van "igazam", rám hallgatnak. Most pont azért tartok egy kis szünetet hogy nehogy elvítszem a hitelességem és nehogy kamusnak állítsanak be akkor is amikor igazat mondok.

2021. okt. 10. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!