Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki használja úgy a gyakori...

Valaki használja úgy a gyakorit hogy a kérdéseket a fent lévő varázsolpálca ikonnal véletlenszerűen "generálja" és azokra válaszol?

Figyelt kérdés

Vagy mindenki a ketegóriákba megy bele és úgy nézi a kérdéseket?

Hogy csináljátok?



2021. okt. 10. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Varázspálca*
2021. okt. 10. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriákba megyek bele, illetve a főoldalt nézem végig. A varázspálcásnál lényegében csak hónapokkal ezelőtti kérdések jönnek fel, amire már érkezett elegendő válasz.
2021. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hanna S ***** válasza:
100%
Szoktam néha a varázspálcát is használni, de inkább én is a főoldalt görgetem végig.
2021. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adott kategóriába megyek. Nem érdekel, hogy kinek milyet szart a kutyája, vagy hogy veri rommá a gyerekeit.
2021. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Néha igen, mert találtam már olyan érdekességeket amiről pont nem volt tudomásom, és hasznát vettem.

Meg kell mondjam egyik sem magánéleti kategória volt :D Úgyhogy ennyi erővel tematika szerint is haladhattam volna.

2021. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én eleinte varázspálcáztam egy párszor, de hamar rájöttem, hogy semmi értelme, mert régi kérdéseket is feldob, amit már senki nem követ, olyanokat is, amire már senki nem reagál hetek-hónapok-évek múltán. Sokszor még maga a kérdező sem. Vagy sokszor már nem is aktuálisak a kérdések. Úgyhogy gyorsan lemondtam a varázspálcázásról. Már csak konkrét kategóriákba megyek, napi szinten 4-be, meg van még kettő ezen kívül, ami nem nagyon pörög így azokba csak 2 hetente.
2021. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Régen én is használtam, de gyakran régi kérdéseket dobott fel, és sokszor olyanokat is, amikkel nem mindig tudtam mit kezdeni. Mára már 2 kategóriába nézek be sokat, valamint átpörgetem a főoldalt, és ennyi.
2021. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minimálisan.
2021. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Használom néha de inkább kategória mert nem igen érdekel a sok terhes kérdés (hogy ennyi meg ennyi hónapos meg mindegy egyszerűen nem érdekelnek az ilyesfajta kérdések)

Szóval ahogy mondtam kategória

2021. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, így többet tudjátok meg, nem csak a beállított temát
2021. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!