Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok "társasági...

Ha nem vagyok "társasági ember" tipus akkor a buszvezető szakma nem igazán nekem való?

Figyelt kérdés
Inkább magamnak való tipus vagyok,szeretek egyedül lenni,a családomon kívül nem igénylek más társaságot. Leraktam ingyenesen buszvezető jogsit és utána esett le,hogy nembiztos,hogy nekem való a sok ember miatt.
2021. okt. 10. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy erre 10-11 éves korodban kellett volna ráébredni, de most már mindegy....
2021. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

A buszvezetővel konkrétan tilos vezetés közben beszélgetni, én spec a BKV-n egyáltalán nem, de még a Volánon is elég ritkán látom, bárki is beszélgetne velük.

Az, hogy valaki vesz jegyet, az pikk-pakk megvan.

Ha pedig turistabuszt vezetnél, ott sincs nagyon aki veled beszélgetne.


Szerintem nem döntöttél rosszul, kipróbálni mindenképp érdemes.

2021. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Évek óta járok busszal, még egyszer sem láttam utast a sofőrrel beszélgetni, szóval hacsaknem vagy annyira antiszociális, hogy még az emberek látványától is besokallsz, akkor nem hiszem, hogy problémát jelentene.
2021. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem is tudtam, hogy a buszsofőrt társalkodónak veszik fel...

Amúgy jellemzően csak jó csajokkal szokott társalogni a buszsofőr, mindig áll ott egy cica. Hát nálad majd legfeljebb nem áll.

Itt vidéken szoktunk köszönni a sofőrnek (már az intelligensebbje) de pesten még ez sincs. Szerintem pont jó szakma egy introvertáltnak.

2021. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj attól függ ha mondjuk már az emberek ottléte zavar nyilván elég szar szakma de ez gondolom már lejött.Ha meg szimplán nem vagy kommunikatív nem mindegy egy buszvezetőnek nem az a dolga hogy beszélgessen xD.Kicsit fura kérdés volt.
2021. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!