Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek a 21....

Hogyan jellemeznétek a 21. századot?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az időszakról?

Milyennek látjátok?



2021. okt. 10. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Technológiai szingularitás jó és rossz oldalával együtt
2021. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Senior Séf ***** válasza:
79%
A telefon egyre okosabb, az ember egyre butább.
2021. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy tanúi lehetünk a világ pusztulásának minden értelemben.
2021. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Még várnék pár évtizedet azzal, hogy az egész századot jellemezhessem, az első 20 év nem ad teljes képet. 1920-ból nézve is elképzelhetetlen volt, hogy mi történik 1980-ban, én ugyanezt érzem most.
2021. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
A legmocskosabb század
2021. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%

Eddigi legnagyobb beke, elfogadas es jolet idoszaka az emberiseg tortenelme alatt, nagy elektrotechnikai fejlodes mellett.

Aztan majd meglatjuk, lesz-e ennel jobb. Vagyis, nem mi, az utodaink latjak majd. De gondolom lesz.


Szerintem qva jo dolgunk van. A kenyelmes kanapemrol irok, szabadnapom alatt, ugy, hogy nem kenyszeritettek hazassagba bele, azt tehetek kb a testemmel amit akarok, egy okostelefonrol potyogok, es a ferjem szamitogepezik,l mellettem, nem pedig haboruban van. Most ebedeltunk, finom volt, es tudom, ha beteg lennek, nagy esellyel kapnek gyogymodot.

2021. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 B2man ***** válasza:
32%
A szabadsàgot sokan összekeverték a szabadossàggal!
2021. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Az egyetlen kor ahol relatíve világbéke van, az egyenlőség korszaka, és talán a történelemnélküliség korszaka most kezdődik el.

Nem igazán van a 21 században olyan komoly esemény, ami igazán izgathatná a jövő generációit.

Pár elmaradott ország belharcán, és elnökváltásokon kívül mást nemigazán tudnék mondani, talán a szeptember 11-ei terrortámadást még igen.

2021. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

2-es nem mondott hülyeséget.

3-as hááát... Én inkább úgy mondanám hogy anno nem így képzeltem el a jövőt.

2021. okt. 10. 17:44
 10/18 anonim ***** válasza:

#2

Nézzük meg az iskolázotság, vagy az analfabétizmus arányát a XXI században, és bármely másik korban.

A mostani század áll minden statisztika szerint a legjobban.


#3 sorold fel az összes szempontot, és mutasrá egyenként ahol a világ pusztul azon szempont szerint.


Mindenkorban van egy apokalipszis várás kultusz, de semmi erre okot adó dolog nincs a XXI században.

2021. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!