Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kismamákró...

Mi a véleményetek a kismamákról? szerintem szexik és tiszteletre méltóak F28

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 12:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Nagyon cukik ja. A kérdést át lehet tenni a gyereknevelés kategóriába...
2021. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem tiszteletreméltó, ha valaki terhes. Szexelt, terhes lett, majdnem mindegyik nő képes erre. Az persze megint más, hogy a párjával a szerelmük gyümölcse, az ő gyerekük, de idegenként maximum nagyobb odafigyelés jár neki pl: buszon, hogy nagy hassal ne kelljen egyensúlyoznia, tudjon leülni. Azért se hiszem, hogy kijár, hogy vállalta, hiszen sokan mások is teszik, a saját döntésük.


Ha valaki tisztességesen felneveli a gyerekét, érte (is) dolgozik, hogy jobbá tegye a család életét, beleértve a gyereket, vagy egyedülálló anyaként, és emellett előlegezzük meg, hogy jó ember lett, és bár nem volt tökéletes szülő, akarva-akaratlanul nem csinált roncsot a gyerek lelki világából. Szerintem ezért a jár tisztelet. De... mindegy hány gyereket szült, mennyit nevelt fel, mennyire jó emberek lettek, ha terhesen és nem terhesen is egy büdös parasztként viselkedik.

2021. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Szexik. Nagy cicik, cuki pocak, végre sznek rendesen. 😃

Főleg hogy a sok hormon miatt egy idöpszakban állandóan szexelni akarnak.

Miért kérdezed?

2021. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem terhesen tetszett a legjobban az asszony. A legjobb dugások is akkor voltak, meg persze előtte, amikor a gyerek volt a cél. Végre nem kellett védekezni, hányszor telelőttem, hajjaj 😉
2021. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
Tudom, nem illik, mert szerelmes és nem véletlenül terhes...de nekem valahogy mindig beindítják a fantáziám. Szerintem gyönyörűek, izgalmasak és kimondottan szexik.Félek tőle, hogy csak akkor tusom ezt megtapasztalni, ha majd a párom terhes lesz tőlem.. Na ez baj 😁 32F
2021. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Azt gondolom hogy még egy szaporodási kényszeres ember.. Lassan 8 milliárdan vagyunk, nem igaz hogy nem elég már?!


Világra hoz még egy valakit aki lehet hogy 25 év múlva pont előtted fog büntető fékezgetni! Na olyankor is mond azt hogy "Jaj de milyen cuki", ne csak akkor amikor 2-3 éves...

2021. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lesz még egy tagja a korcs csok generációnak
2021. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Én undorodom a terhes nőktől, nagyon visszataszító a látványuk.

A torz, elhízott testük, a vizesedő végtagjaik, a striák, a kidülledő has.

Nagyon csúnyák.

2021. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Lesz@rom őket.
2021. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon szexik a tejtől duzzadó cicijeikkel.
2021. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!