Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 150cm és egy 190cm magas...

Egy 150cm és egy 190cm magas barátnő elmegy együtt bulizni. Ha egy ismerkedni vágyó férfi azt mondja a magasabbnak: "Szép vagy, a barátnőd viszont egy törpe." Vagy az alacsonyabbnak: "Szép vagy, a barátnőd viszont egy zsiráf." Melyik a cikibb?

Figyelt kérdés
Mármint természetesen a férfire nézve melyik a cikibb, a 150 meg a 190 adottság, nem ciki.
2021. okt. 14. 09:17
A kérdező szavazást indított:
A letörpézés a cikibb...
A lezsiráfozás a cikibb...
Egyformán ciki...
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes h amikor az 150es nő mondja a 189 centis pasira h lúzernyomi mert neki 190-től kezdődik a férfi az valahogy mindig rendben van.
2021. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
mi van? mindeketto ciki, ha ilyet mondana akar rolam, akar a baratnomrol egy ‘ismerkedni vagyo ferfi’ abban a pillanatban kuldenem el a jo budos ..csaba.
2021. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

175 vagyok, van sok nagyon alacsony barátnőm (160 alatt).

Mindkét beszólás bunkó, elhajtanánk a nyomoroncot. Egyébként sok bunkóval találkoztam már fennállásom során, de ilyennel nem, aki odajön és úgy akarna bevágódni hogy letörpézi a barátnőmet. Még a romák se ennyire tahók.


A másik oldalról. Már tikikoromban megnőttem, és volt a házunkban egy tök jó fej, nagyon aranyos 3 gyerekes negyvenes apuka, olyan kis vörös fickó volt mint a Kiskabos. Nagyon tetszettem neki, mindig rajongva nézett fel amikor beszállt a liftbe és azt mondta Szia Hosszúkás! Annak hívott, de se perverzség, se gúny nem volt benne, vicces volt és aranyos.

A te zsiráfozásod meg törpézésed más kárára nem az, hanem visszataszító és szánalmas.

2021. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mások oktalan sértegetése, na az a ciki
2021. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
*tinikoromban
2021. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Attól függően fejelném meg vagy harapnám tökön, hogy én a magasabb vagy az alacsonyabb vagyok-e épp, mikor a barátnőmre megjegyzést tesz. Biztos nagyon jó csajozási stratégia a számodra kedves embereket becsmérelni a segged nyalásával egybekötve, de szerintem a legtöbb nőnél nem jön be.
2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem néhány válaszoló azt hiszi, én ezeket tervezem. Ne nekem szóljatok be, inkább olvassátok el a leírást is. 180 magas nő vagyok amúgy, szóval...
2021. okt. 14. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyforma ciki. Az a ciki, hogy elkezdi nekem leszólni a barátnőmet. Teljesen mindegy, mit mond.
2021. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne törődj masok sértegetésével
2021. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinyilvánítani mindkettőt ugyanolyan bunkóság, de kimondatlanul a 190-es fog számítani extrémnek.
2021. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!