Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondanod kéne magadról egy...

Ha mondanod kéne magadról egy random tényt, amit néhány embernek fura lehet, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy csak fehér zoknit tudok hordani, a többitől rossz a közérzetem. Nincs rossz válasz, csak kíváncsiság.

2021. okt. 16. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Férfi létemre nagyon szeretek női ruhákat viselni.
2021. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom kapcsolgatni a villanyt, valamiért megnyugtat.
2021. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
Felemás szokott lenni a zoknim.
2021. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Szeretem megenni a száraz fikámat, bőrkeményedéseimet, és a sebeim varrosodását. Ja, meg a csipámat is. És afülemből körömmel kikaparható zsírt is...

Ezek közül szerintem 1 is elég sokkoló tudna lenni :D

2021. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Duplán koraszülött vagyok.

Először 7.5 honapra születtem.

Másodszor 500 évvel korábban mint kellett volna. Szivesebben élnek a Star Trek vilagaban.

2021. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az össz jövedelmem háromnegyed részét, az állataimra költöm.
2021. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dorci1999 ***** válasza:
100%
1,A zserbót meg a hatlapost meg a mézes krémest lentről fölfele eszem laponként. 2,Amikor szülinapokon pezsgőbontás van akkor befogom a fülem, mert nem bírom a hangos durranást. 3,Nagy labdán ülve ugrálva szoktam valamikor hallgatni a kedvenc zenéimet, főleg mikor ideges vagyok, mert ez megnyugtat. 22/L
2021. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kibontom a töltött káposztát, és csak a tölteléket eszem meg tejföllel.
2021. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha parkolok autóval, minden esetben pontosan a két vonal közé állok egyenlő távolságra.


A különböző flakonok nem fordulhatnak befelé, a fő matrica kell, hogy kifelé nézzen felém.


A kávéban a cukrot mindig óramutató járásával megegyezően keverem el.


Minden este lefekvés előtt kimegyek pisilni, akkor is, ha nem érzem, hogy kéne.


Nem indulhat el a nap reggel hideg vizes arcmosás nélkül.


Irritálnak az éles hangok, ld. mentő, tűzoltó, rendőr, csengő, mobil hívások stb. de a zenét hangosan szeretem fülessel hallgatni.


Minden este lefekvés előtt kiszellőztetek. -15 °C-ban is. Ide kapcsolódó, hogy nem bírok fűtésben aludni. Télen 18 foknál ne legyen melegebb éjjel a hálóban. Nappal sem több, max. 21 fok.


Zavarja a szemem a hideg fény, hunyorgatok majdnem minden mesterséges fényforrásra, sajna még akkor is, ha sokszor csak szórt, bár természetes fény van ld. Nap. Legtöbbször napszemüveget viselek, télen is.


Néha, ha beleélem magam valamibe, akaratlanul is megfeszülnek az izmaim és összeszorítom a markomat, fogaimat.


Ha elmegyek otthonról, van, hogy 2x is ellenőrzöm, bezárkóztam-e.


Ha nincs kedvem valakivel beszélgetni az utcán, vagy a lépcsőházban, telefont ragadok az arcomhoz.


Egy palack kupakját mindig bal kézzel csavarom le, jobbal fogom a palackot. Jobbkezes vagyok. A labdát viszont bal lábbal lövöm.


Kiskoromban fejből fújtam majdnem minden ismerős, szomszéd, rokon vezetékes telefonszámát.


Szabályosan ideges leszek, ha hívnak telefonon. Nem szeretek telefonálni.


Nyilvános WC-n minden centiméterét wc papírral fedem az ülőkének, mielőtt ráülök.


Nem tudok úgy pisilni piszoárnál, ha ott állnak mellettem.


Van még pár, hirtelen ennyi jutott eszembe. 33F

2021. okt. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy a kerekek mindig egyenesbe vannak állítva parkolás során. 33F
2021. okt. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!