Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos csajok... Nem érzitek...

Bizonyos csajok... Nem érzitek gáznak, hogy kb. mindenért nyavajogtok, de arra az egyszerű dologra sem vagytok képesek, hogy lehúzzátok magatok után normálisan a WC-t?

Figyelt kérdés
Meglepődnétek, egyesek mit képesek nő létükre maguk után hagyni. Nem tudom, ők örülnének-e egy jó kis fertőzésnek. De nagy dolog megnyomni egy gombot, és utánanézni, hogy minden lement-e.

2021. okt. 18. 05:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Rágalmazást, lehet olyan, hogy elnézi neked a párod, esetleg 1-2 ismerős, de mindenki nem fogja. Vannak határok, amiket tiszteletben kell tartani.
2021. okt. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Jelentettem.
2021. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mi férfiak nem is szarunk, mert az b*zis nem?
2021. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
De jó, hogy pont evés közben olvastam el...
2021. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Milyen rágalmazás? Említettem bárkit név szerint a kérdésben? Vagy ez most kinek szólt?

2. Elmondanád nekem, hogy mi a problémád, vagy csak unatkozol? Gondolom, te nem gyakran találkoztál ilyen meglepetésekkel a női mosdóban.

3. A kérdésem lényege nem ez volt. Másképpen nő létemre honnan kéne tudnom, hogy a pasik hogyan hagyják a WC-t?

4. Szerintem a kérdésem elég normálisan tettem fel ahhoz, hogy ne menjen el valaki étvágya.

2021. okt. 18. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki rendes, akkor is kritikán alulinak tartom, hogy büdös, unatkozó munkanélküli módjára rinyál valaki minden apróságon. Mert miért hagytad a SAJÁT asztalodon a bögrét ahelyett, hogy a mosogatóba rakod, miért nem a csücskével felvágott oldala felé rakod be a tejet a hűtő oldalára meg miért fingottál büdöset a SZOBÁBAN meg hasonló dolgok. Édes drága csillagom, ez legyen életed legnagyobb problémája, inkább húzz a picsába el dolgozni, csinálj ott valami értelmeset 8 órán át és utána próbálj meg minden szaron verdesni a nyálad. A halál akarna együtt élni egy ilyen szerencsétlennel. Nem vagyok koszos nő, nagyon nem, de rettenetesen fel tud cseszni, mikor valaki más idejét ilyen szarokra akarja beosztani. Az, hogy az ember takarítson rendszeresen, ne éljen mocsokban, érthető kérés. Én még azokhoz a dolgokhoz is ragaszkodom, hogy ha nem te takarítod a wc-t, semmi jogod állva összefröcskölni a húgyoddal más munkáját. De ez a viselkedés pontosan ugyanaz, mint mikor a főnököm az első munkahelyeim egyikén egész nap ott állt mögöttem és nézett és beszólt mindenre, aminek az időrendisége az én fejemben egészen máshol volt vagy nem tartottam szükségesnek ugyanazért a végeredményért. Miközben a jelenlegi munkahelyemen annyi van megadva, hogy mi és mikorra legyen kész és senkinek egy rohadt szava nincs, ha ezt az egyszerű kérést teljesítem megfelelő minőségben. Ez a folyamatos kontrollmánia egy undorító szokás, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő csinálja. Az egészből az árad, hogy nem tartalak elég értelmesnek abba, hogy higgyek abban, hogy úgy is lehet normálisan élni, ahogy te szoktál. És általában az ilyen emberek meresztenek egész nap picsát és igénytelenek a sportban, a táplálkozásban, a tanulásban és a munkájukban a leginkább. Miért? Mert akkora nem lenne ilyen kibszott sok idejük ezeken pörögni, azért. Egy ilyen nő ismerősöm van jelenleg, otthon ennyire telik tőle háztartásbeliként, az élete tragédiája, hogy valami 5 méterrel arrébb van a lakásban. A saját gyerekét is leszarja, egész nap csak kényszeresen nyalja a lakást meg pakolászik. Ez betegség.
2021. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Ekkora értelmi fogyatékost, bmeg.


Édes drága arany bogár, most figyelj: nem fogsz elérni az ég világon semmit azzal, hogyha a saját korlátolt tapasztalataiddal feljössz a netre, és általánosítassz. "bizonyos nők".... oké, valaki (gondolom a munkahelyeden) ezt csinálta, de ez nem egy jelenség a nők körében. Érti?

Mit akartál egyáltalán elérni ezzel a kérdéssel? De kajak, milyen válaszra szamitottál? :D

Vagy csak le akartad vezetni a feszültséget? Mert akkor könyörgöm találj már más módot rá, mert mint ahogy látod, így csak más embereket irritálsz.

2021. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdés célját. Vannak igénytelen emberek, na bumm, ez nem egy forradalmi kijelentés.
2021. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vagytok semmik. Ti is biztos magatok után hagyjátok a dolgokat, és lehet, nem csak ez a legnagyobb gond, aztán most itt megsértettem az önérzeteteket. Vagy nektek nem alapvető higiénia, hogy tisztán hagyjuk a WCt?
2021. okt. 18. 18:45
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ha valaki rendes, akkor is kritikán alulinak tartom, hogy büdös, unatkozó munkanélküli módjára rinyál valaki minden apróságon."


Te beszélsz? Hosszabb a válaszod, mint a kérdésem. Akkor kinek van több ideje? Szóval ez valami szabály, hogy ha dolgozol, nincs öt perced feltenni egy kérdést. Mellesleg javaslok neked valami nyugtatót, mert attól, hogy nekem még fontos a higiénia, kicsit sem érdekel, hogy hova van lerakva egy növény. Nem vagyok se az ismerősöd, se a főnököd, szóval ne keverj össze velük.

2021. okt. 18. 19:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!