Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs telefonom, mit tegyek?

Nincs telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap egy learningapps-os feladatot fogunk készíteni órán, de nekem nincs telefonom, legalábbis érintőképernyős. Igazából napi használatra egy Nokia 6300, KaiOS van, mert Én inkább a számítógépet használom, semmi értelme nincs nekem egy komolyabb telefonra, a Messenger a Facebook-on keresztül megy, Youtube, Maps van rajta több nem kell. Ti mit csinálnátok?

2021. okt. 18. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Haladj a korral és vegyél egy modern érintőképernyős telefont.
2021. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem kell tenned. Ha ez egy kötelezően elvégzendő feladat, akkor az iskolának biztosítania kell az elvégzéshez szükséges eszközöket. (Ez alól csak a nagyon egyszerű, olcsó cuccok a kivételek, pl. ceruza.) Megmondod hogy nem tudod megcsinálni. Esetleg megkérdezed, hogy odaülhetsz-e valakihez, és akkor közösen megcsináljátok.
2021. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Biztosítsa az iskola. Nem kell a korral haladni, nem mindenkinek van erre igénye. Ha a gyerekemnek nem lenne igénye rá, és kérnék kérnék számlát az iskolának
2021. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Ezt rohadtul nem neked kell megoldanod, hanem a szüleidnek.

Szerezzenek be neked egyet és a tanárral is ők boxolják le a pénz dolgot.

2021. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én megértelek. Nem a pénz miatta de én sem akartam okos telefont. Egyszerűen szólsz a tanárnak, hogy neked nincs és kész.
2021. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem volt, de egyszerűen elvonta a figyelmem ezért eladtam.... (Már régi volt és le is akartuk cserélni, de nem szerettem volna annyira okosat) és vettem rajta egy Nokia 6300-at . Van rajt Wifi , 4G, facebook (benne Messenger), Maps, böngésző, Youtube... nekem ennyi elég volt. Nem is zseretnék nagyon, csak elég ciki, mert csak nekem nincs és így órai szinte elég gázas...
2021. okt. 18. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát állj ki akár az osztály elé, és mondd el ugyanezt, hogy ne szívassanak halálra. Volt neked, de sajnos egész nap rajta lógtál, úgyhogy most nincs és nem is akarsz. Még az is lehet, hogy lesz, aki követi a példádat.
2021. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, hidegen hagy. Maximum 1 ember követné a példám....
2021. okt. 18. 19:53
 9/14 anonim válasza:
Ha lenne igényed telefonra - androidos okostelefonra -, amit akár ingyen is megkaphatnál, kérdnéd kérdező?
2021. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha lenne igényem rá.
2021. okt. 18. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!