Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban élek 15 éve...

Párkapcsolatban élek 15 éve és van két gyermekem. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos egy új kolléga nagyon megtetszett. Még év elején jött a céghez és hamar barátok lettünk. De túl sok időt töltöttünk kettesben és egy kicsit egymásba szerettünk. De mielőtt baj lett volna visszaléptünk kettőt. Legalábbis az volt a terv. Viszont ő (ő a férfi) hirtelen más lett. Semmibe vesz és keresztülnéz rajtam. Ez tart már több mint fél éve. Olyan mintha megutált volna. Ez lehetséges?
2021. okt. 18. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Nem hagytad, hogy megdugjon, ezért bedurcizott.
2021. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen. Miért ne lehetne? Miért ne utálhatott volna meg? És miért ennyivel utána zavar téged a helyzet?
2021. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DeMoR ***** válasza:
94%

Csupán felelősség teljes felnőttként viselkedik. Lehet fáj, de ha az ember már nem egy átlagos felelősség mentes fiatal, már nem tehet akár mit. Persze az is lehet, hogy megsértődött. Mindenesetre te a kötelezettségeddel törődj és abban leld meg az elégedettséget. Ha meg gond van a pároddal, menj párterápiára, ne pedig másnak az ölébe.


Persze lehet nyitni is vitát a témában a pároddal a kapcsolat nyitottságát illetően.

(Ma már nem ördögtől való, ha nem vagy monogám. Hazudni viszont továbbra SEM elfogadható.)

;)

2021. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki így a legkönnyebb kordában tartani az érzelmeit. Ez nem annyira utálat, inkább úgy tesz, mintha ott sem lennél.

Vagy az van, amit az első válaszoló írt.

2021. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Jól teszi.
2021. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Lépj ki abból a kapcsolatból, ha ennyire másfelé húz a szíved.
2021. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Jól teszi. Bele sem kellett volna menni ebbe az egészbe. Ez a mézesmadzag esete így, odaraksz valaki elé mondjuk egy nagyon finomnak tűnő süteményt, aztán amíg hozzákészülődik, hogy eszik belőle, elveszed előle, mondván, hogy felnőtt ember, neki tudnia kell uralkodni a vágyain, micsoda szemét dolog az, hogy megkívánta!!! Ne legyünk már ennyire aszkéták...

Be kellett volna teljesíteni a vágyaitokat, aztán pár dugás után hagyni egymást, csak ha tényleg nagy a szerelem, akkor összejárogatni és kész. Nem kéne ekkora erkölcscsősznek lenni.

Ui.: ha szeretnéd a párod, akkor ez az egész meg sem történt volna, szóval azt aspektusát hagyjuk is.

2021. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva ha adott egy nő akibe beleszerettem de a dolog egyoldalú(ebben az esetben a nő nem akarja felrúgni a házasságát ezért hátrált ki a kezdődő románcból) akkor én is ignorálnám, kerülném és igyekeznék más dolgokra koncentrálni. A viszonzatlan szerelem az olyan mintha kést forgatnának az ember szívében. Nehéz ebből az érzésből szabadulni, főleg úgy ha minden nap látnom kell az illetőt, beszélnem kell vele. Meg kell húzni a vonalat és hátraarcot venni, ez az egyetlen lehetséges kiút.
2021. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen igazad van 8as, de sajnos igaz a mondás, hogy a szerelem öl és nyomorba dönt. Ha nem viszonoznak, akkor szenvedsz, mint az állat, folyamatosan kergetsz egy álmot és tényleg forog a kés a szívedben, mert tudod, hogy hazamegy és egy unott csávó beleürít kedvetlenül a feleségébe, akivel már rég nincsenek jól meg, tehát egy olyan ember kapja meg, aki nem akarja már (annyira biztos nem, mint te), neked meg nem jár.


B verzió, hogy kölcsönösen bejöttök egymásnak, nagyon jól elvagytok, szexeltek, mint a nyulak stb stb, tudja mindenki. Aztán eljönnek a következő pontok, amiben (hát hogy is fogalmazzak) ritkán van pontos egyetértés és sokszor végzetes konfliktusforrás is. Hiszen: válj el, költözz hozzám, én nem akarom/máshogy akarom, többet akarom/kevesebbet akarom stb stb. Aztán ezek a vélt vagy valós sérelmet és konfliktusok szépen lassan kinyírják a kapcsolatot, mert ezekhez már kevés a szerelem és a szex. És sajnos igen, ez a szerelem sorsa.

Amit házasságnak, párkapcsolatnak hívunk, az már egy kölcsönös tiszteleten, szereteten működő anyagi és némi társadalmi nyomásnak megfelelni akaró együttműködés, ami beteljesíti az egyén olyan irányú törekvéseit, hogy elmondhassa a barátainak, a családjának és a munkahelyén, hogy neki házastársa van illetve szintén egyéni törekvés, hogy gyerekei lehetnek. Vannak kivételek természetesen, szó sem róla, de magából a szerelem természetéből kiindulva ez egy borzasztóan kényes és érzékeny dolog és nagyon együtt kell állniuk a csillagoknak.

2021. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Még 2 puja -.-"

Felnőtt nő vagy, döntsd el mit akarsz.

(voltam hasonló szituban csak gyerek nem volt mellettem, én nem léptem hanem rendbe hoztuk a kapcsolatunk a párommal)

2021. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!