Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora az átlag magasság?...

Mekkora az átlag magasság? 184cm-vel magasnak számítok?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy elég sok embernél magasabb vagyok... viszont annyira rosszul érzem magam, mikor találkozok nállam jóval magasabb emberekkel...

Pl most hétvégén buliban egy majd 2méteres csávóval találkoztam, full ki volt gyurva, és azóta nagyon kicsinek érzem magam...

Szóval szeretném kigyúrni magam, és azt sugallni az embereknek a külsőmmel, hogy velem nem kellene szórakozniuk.. viszont ez az illető után azonnal jön a gondolat, hogy hiába gyurom ki magam... énis csak olyan leszek mint a többi átlagos ember, akik fel sem érnek ahoz a csávóhoz, akinek senki nem mert komolyabban oda szólni... szemmel látható volt, ahogy mindenki tartott tőle


2021. okt. 18. 21:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg 70kg vagyok, és sajnos tartom is ezt már 2éve... egyszerűen képtelen vagyok hízni... a fizikukom jelenleg olyan, hogy fekve a 80kiló ki megy...

Mennyire lennék mondjuk 80-90kilósan kondis testtel ezzel a magassággal olyan személy, akire azt mondanák az emberek, hogy "na ezzel nem kellene szórakozni"?

Azért izgat a téma leginkább, mert nagyon védelmező személyiségem van, és addig nem fogok családot alapítani, amíg nem érem el azt a fizikumot, amivel tudom, hogy megtudom majd őket védeni... (jelenleg 21éves vagyok, szóval van időm megnövelni a fizikumom)

2021. okt. 18. 21:13
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Soha ne hasonlítsd magad másokhoz! Minden ember egyedi és megismételhetetlen!

Semmi gond a magasságoddal és nem minden az izomtömeg, nem mindenkinek tetszik az sem;)

2021. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
tesó 179 vagyok, ez az átlag kb szóval te magasabb vagy 5 centivel
2021. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen, magasabb vagy az átlagnál.

És nem ártana egy pszichológust keríteni.

2021. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Pont az ilyen alakzatúak jönnek be! És rühellem, ha kiakarják magukat gyúrni... Utálom az izomagyúakat.

Igaz, őrült magas vagy, de...

Na ha kisebb lennél vagy 15 centivel, akkor a 60 kiló is sokk lenne... :)

2021. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Hiaba van kigyurva valaki, akit csak a testepites vagy eroemeles erdekel azoknak semmi köze nem szokott lenni a kuzdosportokhoz. Vannak olyan technikak, ahol kifejezetten elony ha a masik nagyobb nalad.


Kravmagaval kis tulzassal egy 150 centis lany is kitudna utni egy Dwayne Johnson kaliberu ferfit. Persze ott van a veszelye hogy lekever egy akkora parasztlengot a masik, hogy utana ossze kell kaparni a foldrol egy telitalalat utan.


Csak a kinezet alapjan torteno "megfelemlitesre" gyurni hulyeseg.

2021. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

"Kravmagaval kis tulzassal egy 150 centis lany is kitudna utni egy Dwayne Johnson kaliberu ferfit."


Ekkora hülyeségeket ne írjunk már, senki nem kérte. Hihetetlen, hogy a bullshit ott van mindenütt.

2021. okt. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Látom sikerült megértened a lényeget. Az ember alkata nem jó indikátor arra, hogy érdemes belékötni vagy nem. Kinyomhat valaki fekve 150 kg-ot, meg lehet 60-as bicepsze, de valaki ellen aki évek óta küzdősportot vagy önvédelmet tanul nem sok esélye lenne.


A kérdező pedig ebben a tévhitben él "Mennyire lennék mondjuk 80-90kilósan kondis testtel ezzel a magassággal olyan személy, akire azt mondanák az emberek, hogy "na ezzel nem kellene szórakozni"?". Egy kevésbé jószándékú kisebbségi ugyanúgy megforgatná benned 90 kilósan a kést, mint 70 kilósan.

2021. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én 165 vagyok, mégsem érzem magam kicsinek...
2021. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a hülye dumát kérdező :D Már nem a 90-es, 2000-es években élünk. Megvéded a családot a fizikumoddal. Hűha, lehet kicsit sok akciófilmet néztél. Sokat érsz el az izommal meg 200 cm-el ha 3-4-n ómigráns pl. a Blahán körül áll késsel, vagy bármilyen másik fegyverrel. Ne hasonlítgasd magad másokhoz, mert semmi értelme.
2021. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!