Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal felnőtt fiú vagyok és...

Fiatal felnőtt fiú vagyok és infanitlis (Adult Baby). Nagyon hiányzik az ovi. Mit tegyek? Nekem nem szexuális fétis ez, inkább biztonságot nyujt de ma annyi szép falevelet láttam és eszembe jutott, hogy oviba hogy gyüjtöttük és annyira elszomorodtam.

Figyelt kérdés
hogy már nem vok óvodás, tudom ez nagyon fura, főleg egy fiatal felnőttől! Kicsit emiatt depis is szoktam lenni ősszel és az évek múlásásval mindig erősebben fájdul meg a szívem ha visszaemlékszem mennyire szerettem oviba járni, játszani, mesét hallgatni meg minden amit most is szeretek az AB miatt.... tök szar... persze szeretek felnőtt is lenni, csak van ez a részem ami néha tökre ilyen vágyakat kelt bennem

2021. okt. 18. 22:18
 1/6 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Akit szeretnek az égiek, azt örökre megtartják gyereknek.
2021. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben ott van a gyerek és ha szép gyerekkora volt akkor örömmel tekint vissza a gyermekéveire. Ezzel semmi gond, a probléma ott van ha valaki nem nő fel fejben és nem tudatosul benne hogy már nem gyerek.
2021. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

#1

Akit meg akarnak büntetni, annak viszont az eszét veszik el. És jelen esetben inkább erről van szó.

2021. okt. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
Hmm. 🤔🤔
2021. okt. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
34%

Peter Pan, te vagy az?

Amúgy cuki.

2021. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Amúgy ez normális,nem?

Mármint szerintem az a része igen,hogy ahogy növünk fel egyre jobban azon kapjuk magunkat,hogy milyen jó volt minden kis dolognak örülni és minden nap fülig érő mosollyal kelni. Én is néha gondolok ilyenekre,milyen jó volt általános iskolában amikor szépen elmentünk órák után ebédelni,majd utána fociztunk egy jó nagyot az osztálytársaimmal. A kis sapkáink volt 2 kapu és ment a játék.

Ahogy tellik az idő annál jobban hiányzik.

Én meg kiskoromban nem hittem a felnőtteknek akik azt hajtogatták mindig,hogy addig örülj míg gyerek vagy.

Így 17 évesen visszagondolva már értem.

Viszont szerintem ezt azzal tudjuk kompenzálni,hogy amíg élünk kicsit megmarad bennünk a gyerek szellem.

2021. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!