Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A számomra fontos embereknek...

A számomra fontos embereknek a rólam alkotott gondolataik befolyásolják a napomat és az önértékelésem. Szolgalelkű leszek, ha máshogy viselkednek velem szemben. Milyen mentális bajom van?

Figyelt kérdés

Illetve nagyon nagyon érzékeny vagyok. Pl ha valaki mond egy durvább viccet, akkor azt magamra veszem és lehangolt leszek egész napra. Nem tudom megkülönböztetni a komolyságot a vicctől.

Úgy érzem, minél jobban kedvelek valakit, annál jobban elijesztem magamtól és újra magam maradok, hiába próbálok békülni vele. Most is, mintha elütött volna egy kamion, rosszul vagyok.

21/L



2021. okt. 19. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentális bajod, csak önbizalomhiányod van.
2021. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, barátkozni írj nyugodtan :) 20/L
2021. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül. Ugyanilyen vagyok, volt egy elég depressziós időszakom emiatt és totál szorongó lettem. Nemrég kezdtem emiatt pszichológushoz járni, és igen az alacsony önértékelés az, amit helyre kell hozni
2021. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok
2021. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted magad? Te lennél saját magad barátja? Ha nem a válasz akkor innen indul ki a probléma és itt rejlik a megoldás is. Gyerekek, ha tehetném az égre írnám fel, hogy szeresd magad és itt nem arról beszélek hogy most odaállsz a tükör elé és naponta harmincszor elmondod hangosan hogy szeretem magam, szeretem magam. Ez így egymagában hülyeség. Ülj le szépen és beszéld meg magaddal a dolgokat őszintén. Ugyanis csak te tudod mik történtek veled és mit miért csináltál, őszintén beszélgess magaddal. Ha esetleg lesz olyan amire nem tudsz választ adni bármennyire is próbálkozol magyarázatot találni akkor könyveld el hibának, egy kis botlásnak (ami mindenkivel megesik) de értsd meg magad és legfőképpen szeresd magad
2021. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!