Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok aki csoportos...

Mit gondoltok aki csoportos chatbe messengeren mindig magáról küldözget képeket, hogy mindenki lássa?

Figyelt kérdés

És ráadásul azt írja minden képhez, hogy nézzétek "de sz*rul nézek ki, alig aludtam éjjel, karikásak a szemeim meg beesettek", vagy "voltam fodrásznál, de elrontotta a hajamat és most csúnya vagyok vele", közben meg szuper dögös lett a haja, semmi hiba nincs vele, majdhogynem tökéletes, meg ő sem csúnya lány, de mégis annak látja magát, de akkor minek küldözget magáról képeket? Senki nem szokott ennyi képet küldeni magáról mint ő, sőt a többiek nem is szoktak, ott a profilunk, hogy megnézzük a másikat nem kell minden nap 3 képet küldeni magunkról, nem is szoktunk egyet sem, (mert a lány azt csinálja vagy napi 2-3x), úgy, hogy közben azt mondja, hogy "zsákot kéne húznom a fejemre olyan csúnya vagyok, nézzétek", mint mondtam külsőleg egy szép lányról van szó, de jön ezekkel a szövegekkel és akkor ha valaki megdicséri a haját vagy a külsejét akkor jön azzal, hogy "Miért hazudtok, nem is igaz, hogy szép vagyok."

De nem fér a fejembe, hogy akkor miért küld magáról képet. Én ha nem vagyok elégedett magammal akkor nem hívom fel a figyelmet a hibáimra még külön idegen embereknek, mert vannak olyanok is a chatbe akiket nem is ismer.

Vagy velem van a baj? Én is szép lány vagyok, akkor nekem is kéne napi 3 fotót is beküldeni magamról és akkor talán jobban szimpatikus lehetnék a többieknek? Ígyis bírnak, de ettől szimpibb lesz valaki szerintetek, hogy mutogatja magát ennyiszer? Mert lehet azért csinálja, hogy bevágódjon a külsejével.



2021. okt. 20. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Figyelemre és elismerésre vágyik.
2021. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Kicsi az önbecsülése.
2021. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Gáz.
2021. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De most már nem is reagál senki a képeire, mert mindenki tudja, hogy hiába dicsérjük meg az akkor sem lesz neki jó, mert "nem is igaz", szóval senki nem mond már semmit, mert fölösleges. De ő tovább folytatja ezt a képküldözgetéses dolgát, nem veszi észre, hogy mindenki unja már. Ha azt mondanánk neki, hogy ne küldj több képet légyszíves akkor megint lenne az, hogy megbántódna mert biztos azért mondjuk ezt mert csúnya, és nem akarjuk látni a ronda fejét.
2021. okt. 20. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lett lepontozva a 3-as válaszoló, mert egyetértek vele, szerintem is gáz amit művel, feltűnési viszketegsége van vagy nem tudom. A baj csak az, hogy nem áll le.
2021. okt. 20. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első három válasz szerintem mind igaz egyszerre. Nem értem, miért lett egyik lepontozva, másik felpontozva...
2021. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6, hát itt mindenki össze vissza pontozgat, én sem találok benne logikát. Én mindenkit felpontoztam.
2021. okt. 20. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán tisztában van vele, hogy szép, elismerésre vágyik, de önbizalomhiányosnak állítja be magát, hogy ne legyen annyira gáz?

Nem tudom, nekem sincs semmi önbizalmam, és csúnyának látom magamat, annak ellenére, hogy mások az ellenkezőjét állítják, és nekem is az a reakcióm, ha valaki azt mondja, hogy szerinte szép vagyok, hogy ez nem igaz, nem kell hazudni. De én nem is küldözgetek magamról képeket... Sőt, nem is fotózkodok.

2021. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!