Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képzelik magukat az...

Miért képzelik magukat az emberek influenszereknek az instagramon?

Figyelt kérdés

Semmi bajom a posztolással, de néhányan azt hiszik magukról, hogy influenszerek. Miért?


Pl. nem marketing céljából reklámoznak ételeket/italokat, hanem csak úgy. Instamodelleknek képzelik magukat és a story-ban minden tevékenységükről beszámolnak.


2021. okt. 21. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok szeretnének lenni és úgy gondolják, hogy ez az út vezet oda.
2021. okt. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média is evolúciókon megy keresztül, mint minden más.

Ha az influencerek bizonyos stílusban, bizonyos dolgokról posztolnak, akkor annak hatása lesz mindenkire.

2021. okt. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják, mert abban reménykednek, ha ingyen reklámoznak dolgokat, akkor majd a cégek megtalálják őket és majd pénzért vagy ajándékcsomagokért kérik őket már szándékosan, hogy reklámozzanak. De ahhoz kell egy bizonyos követő szám is, mert Kiss Gizi 2000 követővel nem éri el a cégek ingerküszöbét.
2021. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. nem marketing céljából reklámoznak ételeket/italokat, hanem csak úgy"

Ezzel nem igazán értem hogy mi a baj. Én nem annyira szoktam posztolni de a szüleim mindig kirakják ha valami étteremben esznek, főleg ha a törzshelyükön, jóban vannak a tulajjal és szívesen "reklámozzák" a helyet ingyen (online és élőben is).

Ha valami nekem beválik, miért ne ajánlhatnám az ismerőseimnek?

2021. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
Egyébként a már influencerek is elkezdték valahol.
2021. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömön azt látom, hogy ezzel kompenzálja az életében lévő hiányosságokat/gondokat.
2021. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az éttermekkel nincs bajom, de múltkor azt láttam, hogy Mekit mgeg Cappy-t reklámozott valaki 400 követővel.


Az evolúciós szempont érdekes, most ez a divat és ezt próbálják utánozni az emberek.

2021. okt. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!