Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha rengeteg célom...

Mit tegyek, ha rengeteg célom és ötletem van az életemmel kapcsolatban, de amint munkához látok, mindig úgy érzem, hogy túl nagy fába vágtam a fejszém és ez letör?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikre gondolsz? Milyen céljaid vannak?
2021. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki jobban
2021. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyelveket szeretnék tanulni és matematikát, meg megjött a kedvem a zenéléshez is és újfajta sportokat is ki akarok próbálni. Ezen kívül eddig elég antiszoc életet éltem, de ezen is szeretnék változtatni. Szóval sok minden és mindezért már tettem is lépéseket. Vagyis minden nap nekiállok, de sokszor elkeseredem, mert nem úgy megy, ahogy várom magamtól. Elvesztem a motivációmat. De ha visszaveszek a tempóból, akkor azt érzem, hogy semmit nem haladok. Hogyan tudnám optimalizálni valahogy?
2021. okt. 21. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána, nem figyelemzavar áll-e a háttérben. ADHD-vel van ez, hogy sok minden lelkesít, főleg a gondolata, de amikor tenni kell érte, az agy nem tud kellően koncentrálni, hogy el is érd a kitalált célokat. Ha ez állna fenn nálad: ellenszer nincs, de praktikák vannak, például ne egyedül tanulj, hanem iratkozz be tanfolyamra. Sporthoz keress partnert.
2021. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, tényleg lehet valami pszichés problémám. :(
2021. okt. 21. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó dolgok, szintén hasonló problémám van amúgy kérdező, a nyelvtanulásra álltam rà én is :) esetleg, ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írhatsz.
2021. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!